reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WYPRAWKA :)

Dziewczyny jaki materacyk do łóżeczka jest najlepszy?? Kokosowo - gryczany, kokosowo - piankowy czy kokosowy a może piankowy bo nie wiem jaki jest naodpowiedniejszy dla dzidzi??
 
reklama
jak ja sie pytalam w sklepie to mi polecano piankowo-kokosowy(na kokosie dzidzi spi do pol roku potem na piance) tyle wiem i ponoc ten co ma azik tez dobry
 
dzięki śliczne za odpowiedź \. mniej więcej już wiem napewno piankowo- jakiśtam :) za dużo tego a jak nie miałam dzidzi wcześniej to skąd ma człowiek wiedzieć no nie??
 
Azik: nasz polski kosztuje 299-350 zł, dają dwa lata gwarancji, zagraniczne kosztują powyżej 400 (tyle dawała koleżanka w maju tego roku) i mają roczną gwarancje
 
a ja myśle ze to dość doży wydatek a można i bez tego dobrze zając sie dzidzią
wiem że daje dużo pewności bo też o tym monitorze oddechu troszke czytałam
ale nie jestem pewna ja chyba nie kupie ::)
 
reklama
ten monitor najbardziej przydaje sie wczesniaczkom bo one maja najwieksze problemy z oddechem
dla mnie to duzo 200-300zl na taka rzecz-kupie jezelibedzie niezbedna
 
Do góry