reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WYPRAWKA :)

reklama
mokkate pisze:
Mnie się podobaja dwa wózki: Driver 4xl z Implastu i Mikrus Alu Sprint.
Na necie są baaaardzo różne opinie na ich temat i też już jestem skołowana.

Mokkate
juz wczesniej pisalam ze my nabylismy Mikrusa Alu Sprint i szczerze mowiac bardzo sie nam on podoba ( chociaz zobaczymy jak to bedzie w praktyce). to jest taka tansza wersja wozkow Mutsy. jezdzilam nim na razie tylko po domu ale bardzo fajnie sie prowadzi-ma os tylnia skretna, ktora mozna zablokowac. raczka jest regulowana i mozna gondolke, fotelik czy spacerowke wpiac w stelaz w obie strony. wozek jest wysoki i dlatego tez latwiej nawet bedzie mozna wlozyc do koszyka zakupy.

sami zobaczcie http://allegro.pl/show_item.php?item=75017972
 
kasiula ja sie zastanawiam wlasnie nad takim wozeczkiem co ty kiedys wklejalas(podoba mi sie w kolorze szaro-zielonym)
 
Kinga, Tu masz moja wczesniejsza wiadomosc. Patrzylam na kilku stronach i cena ta jest wraz z fotelikiem. Kliknij na strollers a potem na travel system.
Mozesz tez wpisac w google "graco usa" i popatrzec na ceny w innych sklepach. Z tego co widzaialam na zywo wozek jest w dosc duzej paczce, wiem nie wiem jaki bedzie koszt przesylki, najtaniej jest droga morska (paczka idzie ok 6 tyg).


katiNJ pisze:
Tu macie linka  do Graco.Kliknijcie na  interactive demo- mozna obejzec jak sie sklada itp.

http://www.gracobaby.com/catalog/pr...avel System&modelNumber=7411KBK2&CategoryID=2

Ja na razie mam 4 pajacyki ( spiochow i kaftanikow nie widzialam w sklerpach, chyba moda inna i nie ma), jeden cieplutki sweterek i ....wielki woz strazacki :)- od kolegi z pracy i od tego samego kolegi zabawke edukacyjna- stoliczek z rozymi postaciami, ktore graja, spiewaja i sie ruszaja po nacisnieciu ( na razie maz sie bawi).

Z wiekszymi zakupami czekam na styczniowe wyprzedaze. Lozeczko i wozek chyba kupimy pod koniec lutego.
Kasula w prezentach weselnych pewnie dostaniecie pieniazki ktore bedziesz mogla przeznaczyc na zakupy dla dzidzi.
 
reklama
Do góry