reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WYPRAWKA :)

kasiula - niedługo wesele, zapomniałam o tym!!! to fakt - najpierw zakupy weselne w pierwszej kolejnosci ;)

ja kupuję, bo nie mogę się opanować, po drugie mam schizy że urodzę wcześniej i nie zdążę wszystkiego kupić, no i jeszcze boję się, że będę miała za dużo na raz wydatków i zabraknie mi kasiory ;) ale najgorzej boję się wcześniejszego porodu - może dlatego, że sama urodziłam się w 7 miesiącu? nie wiem sama
 
reklama
Tu macie linka  do Graco.Kliknijcie na  interactive demo- mozna obejzec jak sie sklada itp.

http://www.gracobaby.com/catalog/pr...avel System&modelNumber=7411KBK2&CategoryID=2

Ja na razie mam 4 pajacyki ( spiochow i kaftanikow nie widzialam w sklerpach, chyba moda inna i nie ma), jeden cieplutki sweterek i ....wielki woz strazacki :)- od kolegi z pracy i od tego samego kolegi zabawke edukacyjna- stoliczek z rozymi postaciami, ktore graja, spiewaja i sie ruszaja po nacisnieciu ( na razie maz sie bawi).

Z wiekszymi zakupami czekam na styczniowe wyprzedaze. Lozeczko i wozek chyba kupimy pod koniec lutego.
Kasula w prezentach weselnych pewnie dostaniecie pieniazki ktore bedziesz mogla przeznaczyc na zakupy dla dzidzi.
 
nadja, ja radze kupować 62, tylko z jeden komplecik na 56 - w razie czego mąż lub babcia dokupi po porodzie jeszzce dwa kompleciki...

mało które dzieci mieszczą sie po urodzeniu w 56.
 
osinka ja tak jak ty mam schizy....................i po malu kupuje w polowie stycznia chce miec wszystko(oprocz wozka i lozeczka bo to wieksze wydatki) a w lutym juz spakowana do szpitala,nie wyobrazam sobie pakowac sie w panice no i nie chce zeby ktos mi ciuszki nakupowal np.tesciowa(wiadomo inne gusta)..........

Ja mam chyba 1 pajacyk i 1 spiochy na 56(w razie potrzeby dokupie)-nie ma co przesadzac bo dzidzi rosnie jak na drozdzach i najlepiej kupic na 62
 
A my jutro idziemy prawdopodobnie po całą wyprawkę - od wanienki po pudry, bo łóżeczko i wózek i tak zamawiamy przez internet, a potem nie będzie mi się chciało z ogromnym brzuchem latać po te wszytskie p[eirdółki. Jeszcze teraz (czyt.kiedy zaczynam się powoli toczyć) to chcemy to wsyztsko kupić. Bo póki co to zakupiłam 3 par skarpetek, śpioszki, termoopakowanie na butelki i mam dużo ciuszków od bratowej, która ma już prawie rocznego synka. Ale się cieszę.....
 
A my nadal prawie nic nie mamy - poza 5 koszulkami wyszukanymi na allegro i odnowionym kolorowym pokoikiem. Zakupy mam zaplanowane na po Nowym Roku. Na dodatek mój małżonek chce kupować wszystko nowe, więc będę mieć super frajdę wchodząc do sklepików dla bobasków :)
 
a ja dalej nie mam kompletnie nic. sięna razie uparłam, że wynajdę wózek, a reszta zakupów będzie robiona w styczniu, bo potem sięchyba bedę turlać. ;)
 
A my wózek chyba zamówimy ten, bo i tani i baaaaaaaaaaardzo ładny :

A co do ubranek to mam baaaaaaaaardzo dużo od bratowej (własnie skończyłam, robić listę), ale mało rzeczy jest takich, że tak powiem" do wychodzenia". Dużo już jest troszkę poniszczonych, także my też większość w sumie kupimy nowych. A jak to jest z tym rozmiarem 56 ? Bo ja już sama nie wiem - kupować czy nie ????
 
ale ładny wózek!!! jakiej firmy i za ile? jest składany??

ja kupiłam 1 wyprawkę na 52, 1 na 56cm, kilka rzeczy na 56cm a resztę na 62cm kupuję - mam nadzieję, że dobrze - tak azik radzi, a ja jej słucham - w końcu jest już mamą :)
 
reklama
Do góry