reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WYPRAWKA :)

mi też zapach loveli nie przeszkadza ale z chęcią wypróbowałabym dzidziusia , którego nie ma w całej warszawie (cholera) :mad:
 
reklama
Śłąsk - nie, Wawa -nie, to widzę, że tylko krakowskie sklepy są szczęśliwymi posiadaczami Dzidziusia :-) Kraków górą ;D ;D ;D :laugh: :laugh: :laugh:
 
sylwia właśnie znalazłam w warszawie polo market jest bardzo blisko mnie i zamierzam jutro sprawdzić czy jest tam dzidziuś
dzięki za podpowiedz
 
no to mamy wózek. Kupili go Rafiego rodzice :) Karolina bedzie miała w czym spać, dopóki nie zostanie dostarczone (a wczesniej wykonane) łóżeczko... :)
 
Widze, że każda po kolei domyka listę dzieciwych rzeczy :-)

Ja przed chwilą odebrałam paczkę ze sklepu internetowego (mają też siedzibę w Wawie). Wszystko dobrej jakości i zgodne z zamówieniem. Nie dość, że o każdej zmianie statusu zamówienia informowali mailem, to babka wczoraj dzwoniła do mnie, żeby potwierdzić, że paczkę wysyła i żeby ustalić dokładnie wzorki i kolorki :-) Także mogę go śmiało polecić! http://www.bobolandia.com/catalog/

A zamówiłam:
- przewijak na łóżeczko
- 2 x body
- rękawiczki niedrapki
- gruszkę do noska
- szczoteczkę z miękkiego koziego włosia
- okrycie kąpielowe z kapturkiem
- komplet pościeli (w owieczki ;D)
- podkłady ceratkowe na materacyk
- i takie ceratki do pieluch tetrowych (na wszelki wypadek)

Ale super robić takie zakupy :D
 
reklama
Owieczkami jestem zauroczona od początku ;D A te, co zamówiłam nie są niebioeskie, tylko takie beżowo-bordowe :-) Słodkie! Szkoda, że takie małe rozmiary poszewek - bo pewnie sama bym się chętnie pod nimi wyspała ;D
 
Do góry