reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WYPRAWKA :)

reklama
Dzis sprawdzalam- w Auchan pod Piasecznem nie ma Dzidziusia.

A mi sie cos z wechem ostatnio zrobilo- lovella i jej zapach bardzo mi odpowiada, natomiast nie moge zniesc zapachu Persila. Nawet po wyplukaniu w silanie go czuje. Az mnie wykreca!
 
Aniam pisze:
Dzis sprawdzalam- w Auchan pod Piasecznem nie ma Dzidziusia.

A mi sie cos z wechem ostatnio zrobilo- lovella i jej zapach bardzo mi odpowiada, natomiast nie moge zniesc zapachu Persila. Nawet po wyplukaniu w silanie go czuje. Az mnie wykreca!

Przejdzie po porodzie ;D ;D ;D
 
Laseczki!!!!
Sklep spełnił moje prośby, tak jak obiecał - do 12 wystawił wszystkie produkty Dzidziusia! Teraz spokojnie można u nich zamawiać!!!!
http://www.goldmax.pl/

Właśnie złożyłam zamówienie na proszek, płyn do prania, płyn do płukania, mydełka i kilka jeszcze drobiazgów. :)
 
Eeehhh, a już myślałam, że pobawię się w sprzedaż wysyłkową ;) :laugh: :laugh: :laugh:

No to super Osinka, że udało Ci się znaleźć w końcu tego Dzidziusia! Tak go chwalicie, że też go sobie zakupię jk będę w Geant - chociażby na próbę :-)
 
osinka pisze:
Laseczki!!!!
Sklep spełnił moje prośby, tak jak obiecał - do 12 wystawił wszystkie produkty Dzidziusia! Teraz spokojnie można u nich zamawiać!!!!
http://www.goldmax.pl/

Właśnie złożyłam zamówienie na proszek, płyn do prania, płyn do płukania, mydełka i kilka jeszcze drobiazgów. :)

Dziewczyny, zwróćcie uwagę, że płyn do płukania "dzidziuś" jest zalecany dla dzieci powyżej 3 roku życia. Tak więc dla naszych maluszków się nie nadaje!!!
 
reklama
no spakowałam rzeczy dla dzidizolka i już chyba wszystko gotowe tylko czekać na małego przybysza z brzucha :laugh:
 
Do góry