reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WYPRAWKA :)

fionka pisze:
osinka pisze:
:D
ale się cieszę!!!! znalazłam sklep kosmetyczny internetowy i zamówiłam proszek do prania dzidziuś, płyn do prania dzidzius i płyn do płukania dzidziuś - faktycznie te produkty są tanie!!!

mam nadzieję, że proszek spełni moje oczekiwania - jelp i lovella mi nie pasują, dziwnie pachną, w sumie najbardziej jak na razie przypasował mi bobas i cypisek, nie wiem czemu... jakoś ładniej pachnie, czy co?

osinko daj link do tego sklepu proszę!!!! ;D ;D ;D

już Ci daję, ale ja zdążyłam znulowac zamówienie - przy zakupach nie ma informacji, że to sklep z dostawą tylko na terenie Krakowa :( do zakupów trzeba dopłacić 30zł
koszt mojego zamówienia byłby równy kosztowi przesyłki i zrezygnowałam - taniej mi będzie jechać do Krakowa samochodem ;)

http://sklepabc.pl/

jestem rozczarowana!!! :mad:
 
reklama
Ja testując różne proszki kupiłam na początku również bobasa i cypiska (oprócz dzidziusia) i wg mnie obydwa są fatalne - żaden z nich prawie nie pachnie, pranko po nich jest bardzo szorstkie i trudno prasowalne. Dobrze, że użyłam ich tylko do wyprania sterty pieluszek tetrowych, a nie do ciuszków.
 
Ja mam Jelpa (proszek i płyn) i prawdę powiedziawszy trochę się boję tych bardzo perfumowanych.
Daria miała uczulenie i lekarka stwierdziła, że to z płynu do płukania, w którym wyprałam pieluchy.
Po Jelpie nigdy nic nie miała. Choc przyjemnie by było, gdyby to wszystko mocniej pachniało.
Dlatego miałam ochote na "Dzidziusia", ale skoro Osinka nie znalazła, to chyba sobie odpuszczę.
 
mokkate pisze:
Ja mam Jelpa (proszek i płyn) i prawdę powiedziawszy trochę się boję tych bardzo perfumowanych.
Daria miała uczulenie i lekarka stwierdziła, że to z płynu do płukania, w którym wyprałam pieluchy.
Po Jelpie nigdy nic nie miała. Choc przyjemnie by było, gdyby to wszystko mocniej pachniało.
Dlatego miałam ochote na "Dzidziusia", ale skoro Osinka nie znalazła, to chyba sobie odpuszczę.

jutro dam Ci cynk - czekam na info, sklep internetowy ma sprawdzić czy uda im się sprowadzić, do jutra do 12 mają dac znać!
 
Kurcze, ja mam tylko Lovelę, ale jakoś nie czuję, żeby nieładnie pachniała. Już kiedyś jak o tym pisałyście, to specjalnie z Marcinem otworzyliśmy, żeby powąchać - bo może faktycznie śmierdzi... ale zpach bardzo delikatny. Nie wiem jak będzie kiedy ubranka w nim wypiorę, ale większkość normalnych proszków ma intensywny zapach i potem też czuć go na rzeczach po wyraniu, a skoro tutaj dla mnie przynajmniej ten zapach jest baaardzo delikatny, to chyba nie powinno być go bardziej czuć po wypraniu? ::)
No ale myślę, że to też kwestia wyczucia - każda z nas ma inny zmysł powonienia ;D
 
osinka pisze:
mokkate pisze:
Ja mam Jelpa (proszek i płyn) i prawdę powiedziawszy trochę się boję tych bardzo perfumowanych.
Daria miała uczulenie i lekarka stwierdziła, że to z płynu do płukania, w którym wyprałam pieluchy.
Po Jelpie nigdy nic nie miała. Choc przyjemnie by było, gdyby to wszystko mocniej pachniało.
Dlatego miałam ochote na "Dzidziusia", ale skoro Osinka nie znalazła, to chyba sobie odpuszczę.

jutro dam Ci cynk - czekam na info, sklep internetowy ma sprawdzić czy uda im się sprowadzić, do jutra do 12 mają dac znać!

OK.
 
reklama
Zerknęłam to tego sklepu, do którego link zamieściła Osinka i stwierdzam, że naprawdę w suuuuper cenie kupiliśmy Lovelę wtedy w Tesco - za 6 kg zapłaciliśmy 29.99 zł,a normalnie za 1,8 kg trzeba zapłacić ok. 25 zł.
 
Do góry