reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WYPRAWKA :)

reklama
:D
ale się cieszę!!!! znalazłam sklep kosmetyczny internetowy i zamówiłam proszek do prania dzidziuś, płyn do prania dzidzius i płyn do płukania dzidziuś - faktycznie te produkty są tanie!!!

mam nadzieję, że proszek spełni moje oczekiwania - jelp i lovella mi nie pasują, dziwnie pachną, w sumie najbardziej jak na razie przypasował mi bobas i cypisek, nie wiem czemu... jakoś ładniej pachnie, czy co?
 
ja tez wszystko pralam w loweli ale qurcze zapach mi tak nie odpowiada ze szok, mam nadzieje ze dzidzia bedzie pachniec puderkami czy oliwkami i zagluszy to nieco ten zapach bo jak narazie to na wymioty mnie bierze jak powacham te ciuszki (wiem dosadnie to przedstawiala- sorki ;) )
my tez juz mamy lampke nad lozeczko i obrazeczki tylko nie ma komu narazie przywiesic, za duzo na glowie (jeszcze ta praca pawla :( )
 
Osinko - ale jesteś przygotowana!! Jestem pełna podziwu!! Ja mam tylko proszek Lovelli - nie jest zły, nic mi nie przeszkadza - zobaczymy czy maluchowi tez nie będzie... :)
 
e tam, przygotowana, sierota ze mnie - wczoraj źle powiedziałam Krzyśkowi i kupił mi za mało materiału na niebieskie prześcieradełko, teraz siedzę zła :)

zamiast 90cm, chciałam 70cm materiału, debil ze mnie - będę musiała uszyć niebieski przybornik ;)
 
EEE... - no jak ty o sobie myślisz dziewczyno??? Zdolna babka z ciebie przecież!!! Może możesz uszyć z tego coś dla was, a dla Agaty kupić drugi kawałek?
 
ale nic nie da sie wykombinowac z tym przescieradlekiem? chcialas miec duzo zalozone pod materac tak?? bo rozumiem ze szer. lozeczka to standardowo 60 cm
 
osinka pisze:
:D
ale się cieszę!!!! znalazłam sklep kosmetyczny internetowy i zamówiłam proszek do prania dzidziuś, płyn do prania dzidzius i płyn do płukania dzidziuś - faktycznie te produkty są tanie!!!

mam nadzieję, że proszek spełni moje oczekiwania - jelp i lovella mi nie pasują, dziwnie pachną, w sumie najbardziej jak na razie przypasował mi bobas i cypisek, nie wiem czemu... jakoś ładniej pachnie, czy co?

osinko daj link do tego sklepu proszę!!!! ;D ;D ;D
 
reklama
magdalenaB pisze:
ale nic nie da sie wykombinowac z tym przescieradlekiem? chcialas miec duzo zalozone pod materac tak?? bo rozumiem ze szer. lozeczka to standardowo 60 cm

tak, tak, 60cm to szerokośc materacyka, chciałam założyc i wszyć gumkę, nie starczy na założenie, ale już rozrysowałam sobie przybornik - tło będzie niebieskie, a kieszonki - motyw misiów z pościeli
 
Do góry