reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WYPRAWKA :)

reklama
Ja właśnie dziś zakończyłam pranie i prasowanie - już wszystko pachnące i mięciutkie. Nie stosowałam żadnego płynu do płukania, a piorę wszystkie rzeczy w polskim proszku "dzidziuś" - pachnie ślicznie, a rzeczy się po nim nieelektryzują i łatwo prasują - polecam.
 
Catherinka- ja tez czekam na komodę...

Muszę dorwać gdzieś tego "Dzidziusia" i spróbować, skoro tak ładnie pachnie...
 
Przeczytałam dobrą książkę:" Warto karmić piersią." Jest super! wszystkie informacje ze szkoły rodzenia są w niej zawarte. Cieszę się, bo różne rzeczy "poukładałam" sobie na nowo
 
dokupiłam płyn lenor special sensitive dla maluchów jest słabiutko skoncentrowany i te ciuszki w nim przepłuczę i 2 razy w wodzie wkurza mnie że są takie szorstkie po samej lovelli
dokupiłam 2 capeczki i 2 pary rękawiczek niedrapek
 
osinka! - jesteś geniuszem!

ja nigdy żadnych rzeczy nie płuczę w płynach, małemu też nie - tylko pranie w lovelli i 2 płukania - po wyprasowaniu ciuszki małego były miłe :)

Kinga - to oczytana jesteś teraz ;), ja też mam tę książkę i język niemowląt ale jeszcze nie czytałam, może na sam koniec poczytam :)
 
Koga, sama się zdziwiłam, że mnie tak naszło :) ale strasznie spodobał mi się ten materiał, widziałam go w sklepie już w sierpniu, a nigdzie nie mogłam kupic gotowej pościelki z tym motywem jak juz wiedziałam, że to Agata na pewno! :)
 
może jestem przewrażłiwiona bo wszystkie swoje bluzki ciuszki ręcnziki pościel i wogóle płuczę w płynach i to sporej ilości więc może dlatego mi dziwne się wydają te ciuszki coprawdo po prasowaniu są lepsze tj milsze
 
reklama
Do góry