reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WYPRAWKA :)

Agao, raz wyprałam normalnie, ale ciuszki były nieprzyjemne, więc wyprałam jeszcze raz i wypłukałam w płynie zmiekczającym (dla dzieci).
Na wszelki wypadek włączyłam w pralce płukanie dla alergików, więc mam nadzieję, że za dużo chemii nie zostało w ciuszkach, ale fakt - stały się o niebo przyjemniejsze!
 
reklama
zauważyłam, że wiele mamuś stosuje płyny do płukania tyle że te sensitiv i w rozsądnych ilościach i raczej nie narzekaja na uczulenia u dzieciaczków nawet tych najmniejszych
 
Mama Boo pisze:
Dziewczyny zapomniałam Wam napisac !!!!
Wczoraj postanowiłam wyprać poszewki na kołderkę, poduszkę i prześcieradło do łóżeczka z frotty. Jeżeli też macie te frottowe prześcieradełka i jeszcze ich nie wyprałyście to ardzę to zrobić RĘCZNIE!!!! Chyba miałam jakieś przeczucie, że wzięłam te rzeczy do siebie i postanowiłam sama wyprać w rękach, bo potem szybko musiałam wyciągać poszewki, bo by zafarbowały.... Wolałam Wam powiedzieć, żebyście potem nie miałay takiej niespodzianki jak ja :)
Wypralam przescieradelka frotte z pralce na normalnym programie. Nic sie nie stalo. Dalej sa ladne zolte,nie farbowaly ani nie rozciagnely sie. I bardzo miesiste. Polecam te z hutowni TOMI. Grube i rewelacyjne.
 
Osinka zdolna jestes.
Dziewczyny ja niektore rzeczy musialam wyplukac w plynie.Kupilam plyn do plukania Jelp,zapach mi nie odpowiada ale jak tu nie wyplukac kocyka z polaru. Bedzie sie elektryzowal. Podobno dobrze jest kupic jakis sensitiv i malutko dolac.
 
jelp ma zapach??? jak wyprałam rzeczy w lovelli to kompletnie nic nie czuć
lubię różne zapaszki nam piorę w persilu i płuczę coccolino lub silan lenor amazonia jest fajny ale intensywny
 
No moze nie zapach tylko taki lekki smrodzio szarego mydla. ;) Mowie oczywiscie o plynie do plukania.
Lovelka dla mnie pachnie ale ja nastawilam na dodatkowe plukania wiec tez jej nie czuje
 
reklama
A ja jeszcze nic nie prałam ;D Więc uważnie czytam o Waszych dośiwadczeniach i zapamiętuję :-) Ale pranko mam zamiar uskutecznić w tym tygodniu, bo chyba właśnie w tym tygodniu dostanę od koleżanki obiecane ciuszki, więc wtedy wypiorę je razem :-) Mam Lovellę i mam zamiar włączyć po prostu podwójne płukanie - zobaczymy jak wyjdzie :-) No i dopiero kupimy komodę dla dzidzi, więc dopiero będę miala gdzie rzeczy włożyć :-)
 
Do góry