reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WYPRAWKA :)

Ja tez odziedziczylam wozek- i jest cholernie ciezki i nie da sie nim prawie w ogole manewrowac, poza tym ma strasznie twarde zawieszenie- wiec zastanawiam sie czy czasem nie kupic jakiegos porzadnego wozka- bo z tym to na pewno bedzie sama meka.
 
reklama
CENNIK DETALICZNY implast


Wózki:
DRIVER 4XL.........................1399 PLN
DRIVER 4XL (koła chromowane).......1409 PLN
DRIVER 3XL.........................1249 PLN
ZESTAW BUGGYBOB....................1499 PLN
ROY lux.............................939 PLN
DUET...............................1409 PLN
SPIDER SWING.......................2139 PLN
ORBIT...............................315 PLN

Akcesoria:
PARASOL..............................49 PLN
TORBA Z PRZEWIJAKIEM.................49 PLN
ŚPIWÓR...............................94 PLN
NOSIDŁO.............................143 PLN
PRZYKRYCIE FOLIOWE...................21 PLN
PRZYKRYCIE – SPACERÓWKA..............46 PLN

Foteliki samochodowe:
EASYBOB maxi........................385 PLN
BOBOB PLUS..........................559 PLN
MULTIBOB............................499 PLN
ADAPTER..............................45 PLN

Wszystkie podane ceny są cenami BRUTTO.
Cennik obowiązuje od dnia 1 maja 2004.
 
trójkołowce mi się nie podobają też. muszę zadzwonić do tego sklepu czy im przyszły te nowe implasty. ja już głupieję powoli z wózkiem. :(
 
Ja też wolę tradycyjne wózki.

Na allegro mozna dostac implasta już za 1250zł-nowego. Ja czekam na używany. Podoba mi się, ze mają gondolkę z tzw. wywietrznikiem, bo dzidzia będzie w lecie w niej jeździć.
 
Mnie tez on pasuje,tym bardziej ze cena jest ok. Mialam zamiar wziac taki do 1000zl. Mogliby wprowadzic szersza game kolorow ale i tak nie jest zle.
 
reklama
Do góry