reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WYPRAWKA :)

reklama
roan mi się za chiny ludowe nie podoba, deltim w miarę. podobno niezły jest nowy implast, ale jeszcze nie widziałam w sklepie.
a tego zabezpieczenia pasami nie widzę zbytnio, bo widziałam cośtakiego chyba w deltimie i cała gondolka chodziła z szalejącym berbeciem. trzeba niestety wypróbować na własnej skórze.
jeszcze jest czas - na razie na spokojnie oglądać.
 
co mi sie wydaje, że teraz (w tych czasach) odchodzi się od długiego siedzenia z dzieckiem w domu, chyba wczesniej mozna wyjść na dwór z dzidziorkiem niz dopiero po miesiącu... ale nie wiem dokładnie!!
 
o rany to ja nc nie wiem już w takim razie jaki wózek najpraktyczniejszy taki co spacerówkę można zrobić z niego???
 
no ja dzisaj z babciom mojej dzidz zaszalałam HI HI HI HI HI HI HI kupilismy 2 dresy so babowe jeden taki seledynek a drugi cos pod róz piekne sa :) ;D ;D ;D ;D ;D ;D
 
według mnie najlepszy jest taki wózek wielofunkcyjny który łatwo przerobić na spacerówke

Jaszczurka
bardzo ładny wózek, podobają mi się taco, ja miałam GRACO i też byłam bardzo zadowolona ale zmieniłam po roczku OLi na "parasolke" teraz mam pożyczony od kuzynki, podobny tylko nie u nas kupowany firmy OshKosh
jakoś nie jestem za gondolą bo starcza na kilka miesięcy więc chyba szkoda kasy
 
ja mam wózek łaczony, albo spacerówka albo gondola.

moim zdaniem z głebokiego, a przynajmniej wielofukncyjnego nie powinno isę rezygnowac zwłaszcza że małe dzidzio powinno lezeć na płasko w mierę ,a nie wszystkie spacerówki to oferują.

ja małego urodziłam w maju i za nic w swiecie nie sadziłabym go do spacerówki.

mam w 2004 był bardzo zimny (taki marcowy), pierwszy spacer po chyba 8 dniach.
byle nie było mrozu i nie lało - bo co to za spacer pod folią.
pierwsze balonowanie 6 dnia ;)
 
reklama
kasia, mi tez bardziej podoba sie mutsy czy iglesina (chyba najlepsze z wózków) - ale ja wybierałam taki do ok 1000 zł.

mutsy kosztuje tyle co podałaś za podstawowa wersję czyli stelaż + gondola trzeba policzyć jeszcze dokupienie spacerówki i co niektórzy dokupienie fotelika i złączeń.


nie wygrałąm wczoraj w totka, więc Bartuś nadal ma roana ;)
 
Do góry