reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WYPRAWKA :)

Azik: cenę mutsego podałam za stelaż urban rider oraz gondolę i spacerówkę. wykukałam taki sklep z możliwością negocjacji cen. znajoma jedzie po nowym roku kupować tam karocę, łózeczko, fotelik i inne duperszwance. zobaczę co jej z negocjacji wyjdzie.

w sobotę osiem dużych banieczek - nie wszystko stracone. ;)
 
reklama
mnie też, ale poluję na użytkowany. kumpel dziś dzwonił w tej sprawie do siostry do rzeszy, ale sie okazało, ze mutsy w rzeszy też towar chodliwy. z teutonią nie byłoby żadnego problemu.

a może zakłady sylwestrowe???
 
Cholibka - ale się znacie na tych wózkach. My dostaliśmy nasz od znajomych, stoi na szafie od 3 mies., tylko ze zdjęć wiem, że maluch może w nim leżeć i siedzieć - chyba zawołam tych znajomych coby nas poinstruowali. Nawet nie wiem jaka to firma...Im dobrze służył, więc założyliśmy, że nam też będzie.Wyjdzie w praniu.
 
Ja się chyba zdecyduję na implasta drivera 4 xl.
Widziałam mikrusa i.... nie spodobał mi się. Ciężko zdejmuje się gondolę- z dzieckiem w środku niemożliwe.
I widać, że to podróbka mutsy. :(
 
U mnie chyba też będzie implast. teraz jest w promocji z fotelikiem gdzieś w sklepie internetowym :)
 
reklama
Do góry