reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WYPRAWKA :)

Mnie też się deltim podobał, ale nie ma regulowanej rączki, a ja jestem niewysoka (że już nie wspomnę o Darii, która miała rączkę wózka przy szyi)
 
reklama
Witajcie, też jestem marcówką. My nasze nowe 4 kółka już zakupiliśmy. Zamówiliśmy Mutsy mieliśmy czekać na realizację zamówienia do 3 miesięcy a po 3 dniach już wózek był do odbioru. Dla tych co zastanawiają się nad nowym Mutsy rada, aby sprawdzić w hurtowniach, czy nie ma możliwości zamówienia wózka. Jedyny importer na Polskę jest w Poznaniu, ale niestety nie prowadzi sprzedaży detalicznej. Cena w hurtowni byla o 1000zl nizsza niz w sklepie a to juz jednak sporo.

Za namową kumpeli nie kupiliśmy gondoli - gondola Mutsy nie jest zbyt duża - fotelik Prima Play ma prawie identyczne wymiary i jest rozkładany zupelnie na plasko. Już kilka kobiet spotkałam które zamiast gondoli Mutsy właśnie fotelika Prima Play używają. Jeżeli gondoli będzie mi brakować to ją dokupię :)

Podwozie + fotelik wygladaja tak:

173054.jpg
 
Namiary mialam od znajomych. Jestem z Bydgoszczy wiec tutaj kupowalam.

Namiary na dystrybutora w Poznaniu:

ul. Obornicka 281
tel (061) 8422974 - moze zdradza gdzie w Waszych miastach mozna zamowic Mutsego.

Ja kupowalam w Bydgoszczy:
UL. Glinki 51a
tel. (052) 363 81 83

Koszt naszego wózka po uwzględnieniu wszelkich rabatów to około 2600zl. W tej cenie mamy:
stelaz, spacerowka, fotelik Prima Play, adaptery do fotelika, dodatkowo spiworek do spacerowki, stojak pod fotelik i spacerowke - pozwalajacy zmienic je w lezaczek. Zaznaczam, ze ja nie mam gondoli - gondola to bez upustow koszt 600zl o ile dobrze pamietam.


 
My zaczelismy dopiero niedawno robic wyprawke.Mam juz kombinezonik niebieski pantofelki trzy pary szpioszkow od 0-3 miesiecy trzy pary body czapeczke rekawiczki i malego misia.Jak mi sie uda to wkleje zdjecia:)
MagdalenaB mam podobne body ten sam kolorek te zielone w paseczki i troszke ciensze tylko ze ja je kupilam w Anglii a w sumie dostalismy od Mamci ;) chyba zielony wchodzi w mode dla maluszkow hihi mi sie marzy jeszcze takie ubrano pajacyk zielone albo zielono-zolte jakos na ten kolorek nachodzi mnie Pozdrawiam ;)
 
mój kuzyn z żoną po 4 mies. rodzicielstwa zamieszali nam w głowach - zamiast super łóżeczka mały najchętniej śpi w wiklinowym koszu na kółkach za 50 zł, a materacyk kokosowo gryczany porzucił na rzecz płyty wiórowo pilśniowej! ::)
łóżeczko turystyczne odpada - bo nie ma szczebelków i nic nie można do niego przyczepić! - postanowiliśmy z mężem że w ogóle nie kupimy łóżeczka tylko poprzestaniemy póki co na koszu, a potem zobaczymy jak się sprawy rozwiną!
ściągamy też płytki z muzyką dla bobasa! dam wam znać czy fajne ;)
 
wczoraj oglądałam Mutsy na żywo! ten wózek jest super! niesamowicie lekko chodzi, skręca i pokonuje przeszkody typu próg, czy krawężnik. Jest lekki, a po złożeniu niezwykle mały!
z gondolą nie mogę się zgodzić - jest całkiem duża i spoko starczy na dłużej!
niestety cena :( :(
zaczynam jednak szukanie wózka na nowo - graco chyba odpada ze względu na małe koła
 
koga pisze:
mój kuzyn z żoną po 4 mies. rodzicielstwa zamieszali nam w głowach - zamiast super łóżeczka mały najchętniej śpi w wiklinowym koszu na kółkach za 50 zł, a materacyk kokosowo gryczany porzucił na rzecz płyty wiórowo pilśniowej! ::)
łóżeczko turystyczne odpada - bo nie ma szczebelków i nic nie można do niego przyczepić! - postanowiliśmy z mężem że w ogóle nie kupimy łóżeczka tylko poprzestaniemy póki co na koszu, a potem zobaczymy jak się sprawy rozwiną!
ściągamy też płytki z muzyką dla bobasa! dam wam znać czy fajne ;)

koga, daj znać skąd ściągasz muzykę dla malucha!!! ;) sama miałabym na nia chętkę
 
reklama
a my z mężem i rodzicami oglądaliśmy wczoraj łóżeczka przewijaki itd mama kupuje w przyszłym tygodniu co się da i przywoża

po ile i jakie lłaszki dla malucha???


kaftaniki śpioczki gacie frote , body skarpetki czapecki co jeszcze??????
 
Do góry