reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wyprawka / Zakupowe szaleństwa ;-)

reklama
Lilijanna niestety nie wiem jak świeci ten z allegro:sorry: tak tylko wybrałam tego, bo ma jeszcze muzyczkę, ale to tak w ciemno. Ja mam zupełnie innego żółwia, i sprawdzałam w Polsce jeszcze go nie ma, chyba że w Toyrusie.
Tygrysek też myślałam o jakimś pancerzu wyszczuplającym, ale mnie cały czas ten fałd brzuszny drzaźni!
 
axari no mnie niby tez ostatnio jak moja mama mi potarła szmata znienacka po brzuchu bo miałam tam jakąś plamkę to gdyby nie to, ze to mama to bym jej ta szmata... tak mnie bolało, ale najpierw ubrałam sobie takie stare majtki od mamy wyszczuplające i dałam rade to myślę ze w tym tez dam rade heh, bo ogólnie to nic swojej figurze zarzucić nie mogę oprócz tego okropnego brzucha bleeee

w co ubieracie swoje pociechy na Święta?
 
Ostatnia edycja:
Tygrysek ja planuję kieckę, bodziak pod to, i bolerko na wierzch. Mam upatrzony taki sklep z TTTakimi cudami, ale czekam na zakup przed wyjazdem, bo trochę za drogie są, żeby mi mała miała z tego wyrosnąć, albo by na niej wisiało jakbym kupiła teraz. Do tej różowej sukienki mam białe bolerko, a do tej w kwiatki sztruksowej mam koralowe bolerko. Synka to zawsze ubieram w jakąś taką fajną koszulę sportową, i jeansy.
 
Tygrysek na wigilie tez kiecka bordowa z długim rękawem, góra z weluru a dół milion falbanek ;-) z tyłu wiazana na kokardkę, typowa na swieta. I do tego białe rajstopki i bordowe lakierki :-D no i cos na główkę - jeszcze nie mam musze upolowac jakas opaske z kwiatkiem albo kokardka.
 
reklama
Do góry