reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka oraz zakupy dla malucha i mamy

Dokupowałaś osłonę uv po czttałam że daszek jest nietety wadą i za któtki... i śpiworek chyba do spacerówki będzie trzeba. Który kolor i z ktòrej serii? Ja mysle nad słoniem z earth slbo takim jeansowym - blue z quadro chyba.
 
reklama
Ja mam kolor parrot z serii Earth. Co do dodatków, to ja jestem minimalistką i uważam, że nie ma co przesadzać z zakupami. Zawsze tak miałam, że wołam mniej niz więcej. :D Zobaczę, czy rzeczywiście będę potrzebować śpiworka i jeśli tak to dokupię. Zasłony uv nie zamierzam kupować. Wybrałam za to parasolkę.
 
GosiaLew mata super sprawa ☺ na pewno się przyda ☺ sama wczoraj na nią zerkałam i też coś takiego zakupię ☺ Książki super, projektor też fajna sprawa ☺
 
Szukam coś na prezent dla młodego od moich rodziców i siostry i babci. I tak się zastanawiam nad czymś takim:
Link do: USPOKAJACZ HIPCIO Z PROJEKTOREM FISHER PRICE CGN86
nie mam projektora przy karuzelce więc w sumie nawet fajne.

albo coś takiego:
Link do: DUŻA MATA LIONELO AMY EDUKACYJNA INTERAKTYWNA XXL

No tak poza tym to znalazłam fajne książeczki kontrastowe:
Link do: CIEKAWSKI BOBAS DISNEY BABY -W PARKU KONTRASTY 24H
W księgarni internetowej Aros książeczki z tej serii są w cenie 3,90zł jakby ktoś był zainteresowany :)

A Hipcio super :)

Na maty nawet nie patrzę bo też okazało się, że będę mieć już dwie :D
 
Wczoraj sobie dodałam do koszyka tyle tych książeczek ze wyszło mi prawie 100 zł i teraz się zastanawiam czy zamawiać czy skrócić listę :p
 
reklama
Ewa90 ja bym skróciła listę, bo takie książeczki to w sumie na krótko będą a i tak nie od razu dziecko to zobaczy.

Itucha o widzisz, tam przeglądałam kiedyś te książeczki ale na tę serię nie trafiłam. Dzięki.

Hipcio mi się podoba, bo ja nie mam projektora w karuzelce.

Zamówiłam dzisiaj rzeczy w aptece w gemini, zrobiłam sobie odbiór u siebie to za przesyłkę płacić nie będę. Kołyska zamówiona więc zostały mi tylko staniki do karmienia a to na spokojnie mogę zamówić potem jakieś ładniejsze pod bluzki (mam jeszcze po Kubie, krótko używane więc do szpitala i potem nawet na noc mi starczą).
 
Do góry