reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka oraz zakupy dla malucha i mamy

ImageUploadedByForum BabyBoom1459778950.299201.jpg

U nas jest ten, ale w podstawowej wersji bez sensora wylapujacego płacz dziecka. Teraz maja jeszcze taki bajer, że jak bobo płacze to się sam załącza chyba i ma kilka poziomów głosu.
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1459778950.299201.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1459778950.299201.jpg
    85,8 KB · Wyświetleń: 369
reklama
Jasmina ja nie. Trzeba prać, cena też nie mała. Na pewno na początku, w momencie gdy Maluch wymaga ok. 10 pieluch dziennie nie opłaca się to moim zdaniem.
 
pomijam już dyskusję o "opłacalności" tetry... Na cholerę w XXI wieku po porodzie, kiedy człowiek ledwo żywy, a potem ledwo wyspany sobie robotę dowalać ? używałam przy pierwszym dziecku 19 lat temu bosie częściowo, bo pampersy kosztowały wtedy fortunę i były tylko na spacer i na noc, ale teraz? w imię czego? pranie to prąd, woda, proszki, roboczo-godzina tego prania i prasowania.... nie znam korzyści
 
Co do książeczek kontrastowych to wczoraj kupiłam w rosmanie, do najtańszych nie należały bo sztuka za 14,90, ale całkiem fajne, a jeszcze od siostry mam dostac karty kontrastowe czuczu do powieszenia na sznureczku. Także starczy jak na początek. Nad szumisiem też sie zastanawiam, ale w rosmanie nie widziałam :-(
Dorwalam też wczoraj w promocji pudelka do komody i fajna lampke nocną sówke ;-)
 

Załączniki

  • 1459833929617.jpg
    1459833929617.jpg
    70 KB · Wyświetleń: 92
  • 1459833941347.jpg
    1459833941347.jpg
    34,2 KB · Wyświetleń: 91
reklama
No wlasnie w nocy jak nie moglam spac to zaczelam czytac o tych pieluszkach i dostrzeglam dwie korzysci - biodegradowalnosc i w upaly dziecku jest wygodniej.
Choc jak przyjrzalam sie tym pieluchom to mam wrazenie ze po ubraniu ich dziecku ma "wiecej". Sa one bardzo obszerne a te wklady spore, wiec nie wiem czy to takie wygodne.

Polozna mowila o nich w kontekscie tego ze jak beda upaly w lecie to zeby dziecku nie ubierac pampersow tylko wlasnie pieluszke tetrowa lub te pieluchy wielorazowe jak ktos ma, bo wtedy dziecku jest przewiewniej.
Sobie tak mysle ze ja tez nienawidze miec okres i upalna noc, wtedy tez mam dosc podpasek :/ To dziecko tez pewno nie ma lekko wtedy.
 
Ostatnia edycja:
Do góry