reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka oraz zakupy dla malucha i mamy

reklama
Zabawek - poza szumisiem i karuzelą (których jeszcze nie mam) nie kupuję. Ludzie znoszą potem tyle tego, babcie książeczki itd, że poczekamy co będzie.
 
Ja się nad tym szumisiem zastanawiam. A zabawki kupuję w prezencie od innych :)
Ja mam mnóstwo zabawek po synu, schowanych w piwnice, większość to fisher pricea, które mogą przetrwać latami. Ja mam garnuszek na klocuszek, który ma 11 lat i działa :)
 
Z rzeczy bardzo przydatnych oraz niezbędnych - kupiliśmy wczoraj sowę na komodę. :D No i przyszedł termomentr Microlife nc 100
sowa.jpg
 

Załączniki

  • sowa.jpg
    sowa.jpg
    101 KB · Wyświetleń: 230
Ja wczoraj włączyłam tego szumisia bo w końcu kupiliśmy baterie. Jakie to jest głośne... Nie wiem czy tam jest funkcja ustawiania głośności, bo nie miałam czasu się temu przyjrzeć ale ja bym w życiu przy tym nie zasnęła :-D
 
Wioleta głośne pieronstwo :D ale zaglebialam temat- dzieciakom podobno nie przeszkadza :D ja chciałam zakleić głośnik w połowie, ale odradzono mi :D co do regulacji głosu, niektóre maja trzeba przytrzymać dłużej przycisk włączania. Ja akurat mam ta "biedna" wersje bez :)
 
Wioleta głośne pieronstwo :D ale zaglebialam temat- dzieciakom podobno nie przeszkadza :D ja chciałam zakleić głośnik w połowie, ale odradzono mi :D co do regulacji głosu, niektóre maja trzeba przytrzymać dłużej przycisk włączania. Ja akurat mam ta "biedna" wersje bez :)
O to ja spróbuję przytrzymać bo właśnie raz udało mi się włączyć, że było ciszej ale nie wiedziałam jak to zrobiłam ;-)
 
reklama
Do góry