reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka oraz zakupy dla malucha i mamy

Ja zakupiłam Żyrafkę Sophie :p i takiego gryzak na ząbkowanie z tomme Tippe w formie smoka ale to jest bardziej taki kształt hmm jakby takie smoczki ortodontyczne na wyrównanie zębów - kojarzysz?
 
reklama
Ja planuje zakup normalnej wersji Szumisia. Aczkolwiek zastanawiam się jeszcze nad tym: Link do: Kup Szumisia

Póki co laktatora nie planuje kupować, zawsze można dokupić. Monitora oddechu czy niani nie kupuję również. Nad żyrafką nadal myślę. W razie czego zakupię, jak u Małego pojawi się ząbkowanie.
 
Ja zakupiłam Żyrafkę Sophie :p i takiego gryzak na ząbkowanie z tomme Tippe w formie smoka ale to jest bardziej taki kształt hmm jakby takie smoczki ortodontyczne na wyrównanie zębów - kojarzysz?

Na razie nie, bo szczerze mówiąc jakoś się nie wgryzałam w temat gryzaczków na razie. Tylko mi ta żyrafka SOphie gdzieś się rzuciła w oczy:p A szumisia kupowałaś?

Link do żyrafki: Link do: Żyrafa Sophie w pudełku "timeless" - Sklep Żyrafy Sophie
 
Na razie nie, bo szczerze mówiąc jakoś się nie wgryzałam w temat gryzaczków na razie. Tylko mi ta żyrafka SOphie gdzieś się rzuciła w oczy:p A szumisia kupowałaś?
Tak mam.szumisia ale ja kupiłam używanego od kogoś , w idealnym stanie :)Pierw włożyłam do zamrażalnika żeby bakterie wypaliło później wypralam i jest jak nówka :)
 
Ja planuje zakup normalnej wersji Szumisia. Aczkolwiek zastanawiam się jeszcze nad tym: Link do: Kup Szumisia

Póki co laktatora nie planuje kupować, zawsze można dokupić. Monitora oddechu czy niani nie kupuję również. Nad żyrafką nadal myślę. W razie czego zakupię, jak u Małego pojawi się ząbkowanie.

Ja raczej się skuszę na szumisia ze strony whisbear. A co do monitora oddechu - ja kupiłam, bo ja to trochę panikara jestem i liczę, że to mnie uspokoi. A laktator jeśli będę mieć pokarm planuję używać, głównie po to, żeby móc małą zostawić z tatusiem raz na jakiś czas i sobie gdzieś na dłużej wyjść:)
 
reklama
Uśmiałam się z gryzaczków, przepraszam dziewczyny, ale nie mogłam się opanować.
Żyrafa Sophie jest fajna ale zanim dziecko ja chwyci i zacznie ząbkowanie minie kilka miesięcy od porodu. Takie rzeczy spokojnie można potem ogarnąć.

Szumisia bym chciała kupić, ale tym się zajmę chyba jak mi dół przejdzie, bo kompletnie nie cieszą mnie zakupy dziecięce w tym momencie.

Ewa90 super koszyczek Ci wyszedł.
 
Do góry