reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka oraz zakupy dla malucha i mamy

reklama
Dziewczyny, mam pytanko :) wiem, że już pewnie nie raz o tym pisałyście, ale skąd zamawiałyście pościele?
chodzi mi ogólnie o poszewkę na kołdrę, poduszkę, ochraniacz i ewentualnie organizer na łóżeczko?
Bądź czy znacie kogoś kto robi według własnego projektu, chciałabym dwustronną a w całym komplecie ciężko znaleźć :/
Mam już jeden komplet jednak na zmianę o jakimś myślę.
 
Jak u Was z tym praniem, prasowaniem, pakowaniem torby do szpitala?
U mnie pełen looz. Wszystko w kartonach, i zakupy w trakcie. Myśle, powoli się wezmę, ale tak pod koniec miesiąca :D na plus, kupiłam wczoraj torbę ktora spakuje do szpitala, dzisiaj odebrałam paczkę z gemini...
W sobotę mam prac dywan, zeby był gotowy na wniesienie mebli dla małej i po świętach pewnie zacznę przygotowania :)
 
Dziewczyny, mam pytanko :) wiem, że już pewnie nie raz o tym pisałyście, ale skąd zamawiałyście pościele?
chodzi mi ogólnie o poszewkę na kołdrę, poduszkę, ochraniacz i ewentualnie organizer na łóżeczko?
Bądź czy znacie kogoś kto robi według własnego projektu, chciałabym dwustronną a w całym komplecie ciężko znaleźć :/
Mam już jeden komplet jednak na zmianę o jakimś myślę.
Ja mam wypełnienie od hubiworlda a poszewki i inne tekstylia do pokoju od Ala i As.
 
Pocieszę Was, ja oprócz kilku sztuk ubranek nie mam nic, łóżeczko i wózek zamówione, kiedy bedą nie wiadomo ;), dla siebie i małego do szpitala też nie mam nic i szczerze jakoś mnie to nie martwi. Najwyżej Partner albo siostra coś wykombinują jak ja nie zdążę ;) chyba dałam sobie za dużo luzu, ale szczerze nic mi się nie podoba, mam jakiś przesyt oglądania stron z dziecięcymi rzeczami. Dam sobie spokój i po Świętach zacznę.

Aa, zapomniałam, pościel, rożki i śpiworki szyje mi Mama, więc choć z tym nie mam kłopotu.
 
Ja pranie i prasowanie planuje na początek kwietnia i ostatnie zakupy, bo jeszcze kilku rzeczy mi brakuje. A torbe do szpitala to zamierzam w połowie kwietnia spakować, mam w miare wszystko pod ręka, więc pakowanie mi raczej dużo czasu nie powinno zająć :-)

Ja pościel zamawialam od Baby raj z allegro.
 
Jak u Was z tym praniem, prasowaniem, pakowaniem torby do szpitala?

Ja jestem z tą robotą w czarnej D. ale mam plan.
Nie mam jeszcze mebli do pokoju, więc nie mam gdzie tego ułożyć. A więc u mnie będzie tak:

Mąż po świętach maluje pokój
Przyjeżdżają meble - koniec marca, początek kwietnia
Przecieram meble, myję je, robię pranie, kupuję organizery do szuflad
Prasowanko i układanko.
W połowie kwietnia powinnam być ze wszystkim gotowa. Do końca kwietnia chcę mieć wszystko skończone, przyszykowane. Maj miesiącem odpoczynku i czekania...
 
reklama
Ja jestem z tą robotą w czarnej D. ale mam plan.
Nie mam jeszcze mebli do pokoju, więc nie mam gdzie tego ułożyć. A więc u mnie będzie tak:

Mąż po świętach maluje pokój
Przyjeżdżają meble - koniec marca, początek kwietnia
Przecieram meble, myję je, robię pranie, kupuję organizery do szuflad
Prasowanko i układanko.
W połowie kwietnia powinnam być ze wszystkim gotowa. Do końca kwietnia chcę mieć wszystko skończone, przyszykowane. Maj miesiącem odpoczynku i czekania...

- też mam taki plan. do końca kwietnia uporać się ze wszystkim a w maju już odpoczywać i czekać :)
 
Do góry