reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka oraz zakupy dla malucha i mamy

reklama
Mam.4 powloczki w kolorze szarym i chyba przesadziłam z ta szarościa :p a z ubranek na razie mam różne żeby nie był Oskarek taki szary i Bury :)
 
Ostatnia edycja:
Dziewuszki, zamawiałam z Poofi i polecam. Jeszcze kupiłam pokrowiec na przewijak - też szary, taki dżersejowy. W ogóle to jest super, że ten pokrowiec nie ma jakichś dziwnych wzorków, które nie zawsze muszą pasować. Jest jednolicie szary, po prostu. I za to go już uwielbiam. :D

Ewcia, te Twoje szarości... kocyk w Poofi ma dwa odcienie szarości. Możesz wybrać jaśnieszy lub ciemniejszy. :D
A myślałam jeszcze o farbach dla Ciebie. Rozmawiałyśmy o Beckersie dwóch odcieniach: stony grey i light grey. Mi jeszcze w oko wpadł healing grey. Oblukaj sobie
 
Właśnie wybrałam stony Grey + biały (to ta ściana w pasy ) a pozostałe chce jaśniejszy szary niż ten co w.pasy i teraz zastanawiam się między dwoma :D light Grey lub z Magnata szary piryt (no i kolejny dylemat) bo ten light Grey z beckers mam u mamy na.przrdpokoju i on jednak wpada w niebieski .
 
Chciałabym aby wyglądało to mniej więcej tak jak na załączonym obrazku :p
 

Załączniki

  • 1457961015310.jpg
    1457961015310.jpg
    87,5 KB · Wyświetleń: 162
Ja zamawiałam ostatnio pościele dla Małego i jedne to szare w sówki, a drugi szary w białe kropeczki :D więc szary u nas górą i sówki, bo mąż się na nie upiera :)
 
U mnie też będą szarości na ścianie, ale jedna ściana będzie pomalowana na jasny kolor: ecru albo jakaś wanilia, może rozjaśniona jeszcze białym pistacja z Beckersa (ta, przy której będzie łóżeczko) będzie w chmurki. Chmurki to takie naklejki, które można zamówić w indywidualnym kolorze i rozmiarze. Wybraliśmy kolor zielony - identyczny jak kolor kanapy szary właśnie i pudrowy róż. Poza zieloną kanapą, w pokoju będą dodatki z tego właśnie pudrowego różu i szarości (koszyki które dziergam sobie na szydełku, dywan kołowy też na szydełku, poduchy, które wydziergam na drutach) i obrazki na ścianie. Plus jakaś lampka i ramka ze zdjeciami, no i jakaś hand-made laleczka. W ogóle odkryłam, że mamy w szafie schowaną skrzynię, w której walają się różne pierdoły. Ona jest drewniana, sosnowa, niepomalowana. Mąż już kupił białą farbę do mebli, żeby pomalować skrzynię i płozy od kosza mojżesza.

Aha.. i jeszcze zasłony, to mój największy problem, bo mam okna narożnikowe, łączone jedno obok drugiego. I nie wiem, co tam powiesić, pod oknami stoi kanapa, więc na całą długość, do podłogi, zasłony odpadają. Myślę o jakimś płótnie typu len z zieloną oblamówką...

Malutka A my mamy motyw sówek na łóżeczku. I też będą u nas jakieś pierdółki sowie. Znacie tę piosenkę dla dzieci?
 
Ja będę miała wszystkie białe mebelki. Wiec chciałam pozostałe ściany na jasny szary. U mnie będą dodatki mietowe czarne i żółte.
Zamierzam kupić sznurek bawełniany I spróbować samej zrobic koszyczki nie wiem czy mi się uda czy mam taki talent - okaże się . Dywanik chce poprosić babcie żeby mi zrobiła Ale to gdzies w maju a na razie będę miała shaggy .
A jaki masz.rozmiar szydełka ?
 
reklama
No cudowny !!! Ile Ci zeszło sznurka na taki koszyczek? Ile ten koszyczek ma długości szerokości?
Te szydełko chyba do dywaniku tez będzie spoko , większe myślę nie potrzebne ? Umialas wcześniej dziergac czy uczyłas się z neta. ?
 
Do góry