reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka oraz zakupy dla malucha i mamy

Ja swojej sypialni nie zmieniam pod dzieciaczka, zostaje tak jak jest a z tym pokoikiem dziecięcym to też nie szaleję bo zanim tam zamieszka to minie dłuższa chwila no i nie zabawi tam jakoś długo bo planuję przerzucić Ernestka do obecnego pokoju gościnnego a kolejną fasolkę na miejsce Erneścika więc nie wiadomo czy do tego czasu mi się wizja nie zmieni ;)
 
reklama
No cudowny !!! Ile Ci zeszło sznurka na taki koszyczek? Ile ten koszyczek ma długości szerokości?
Te szydełko chyba do dywaniku tez będzie spoko , większe myślę nie potrzebne ? Umialas wcześniej dziergac czy uczyłas się z neta. ?

Kurcze, nie liczyłam ile zeszło sznurka, ale trochę mniej niż połowa tego motka, do którego wcześniej wklejałam link. Wcześniej na szydełku i drutach znałam tylko podstawy, ale nie miałam ich w ręku z 13 lat, więc na necie musiałam poszukać kilku tutoriali i poczytać w necie, bo nie zawsze wychodziło. To szydełko będzie dobre do dywanu na bank. Ono jest po prostu do grubego sznura, a co z niego wydziergasz, to Twoja inwencja.
Koszyczek robiłam, podglądając to
,
ale długość i szerokość można sobie samemu modulować na oko po prostu.
 
Musze zobaczyć u mnie w pasmanteri jaka cena tego sznurka. Dzięki :)
A link wkleilas do sznurka a nie.do podglądu jak zrobić ;)
 
Tata się dzisiaj wykazał i kupił dla córci lekki śpiworek i przytulankę z kołysanka :)
ImageUploadedByForum BabyBoom1457980550.107006.jpg

ImageUploadedByForum BabyBoom1457980564.179446.jpg
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1457980550.107006.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1457980550.107006.jpg
    63,9 KB · Wyświetleń: 333
  • ImageUploadedByForum BabyBoom1457980564.179446.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1457980564.179446.jpg
    51,6 KB · Wyświetleń: 334
Dziewczyny, moja kolezanka co ma tez termin na polowe maja jest juz spakowana do szpitala i wszystko ma poprasowane i przygotowane.
Ja jestem obkupiona, ale do konkretnego czekania w bloku startowym to myslalam ze mam jeszcze z miesiac :0
Jak u Was z tym praniem, prasowaniem, pakowaniem torby do szpitala?
 
reklama
Do góry