reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka oraz zakupy dla malucha i mamy

My dziś też w końcu kupiliśmy wózek, fotelik, bazę isofix, łóżeczko, pościel, przewijak i rożek. Cały komplecik ☺ powoli kończymy wyprawkę
 

Załączniki

  • 1457216179479.jpg
    1457216179479.jpg
    87,6 KB · Wyświetleń: 126
  • 1457216195041.jpg
    1457216195041.jpg
    40,9 KB · Wyświetleń: 130
  • 1457216213912.jpg
    1457216213912.jpg
    39 KB · Wyświetleń: 132
reklama
Coś czuję, że marzec będzie dla nas pięknym miesiącem kończenia wyprawek, ciekawe co będziemy robić w kwietniu jak już nam to odejdzie :D
 
Coś czuję, że marzec będzie dla nas pięknym miesiącem kończenia wyprawek, ciekawe co będziemy robić w kwietniu jak już nam to odejdzie :D
W kwietniu mam nadzieję zająć się skutecznym porodem :biggrin2: przygotuję tarasik do wypoczywania (znaczy zarządzę przygotowanie), zaszczepię psa (bo mija termin w maju) i będę pewnie upierdliwie sapać ze zmęczenia :happy:
 
Ja w kwietniu jeszcze mam plany na remont w mieszkaniu. Tzn. nadzór. Zostaje nam przedpokój i balkon do odświeżenia. Przedpokój jest teraz pusty wiec nic z niego nie trzeba wynosić. Zrobić ściany i kupić szafę. Ale w marcu tego nie ogarniemy. Więc pranie zrobie w tym miesiącu chyba.
 
Gemini odhaczone:D uff. Zostaje naprawdę niewiele:D zastanawiam sie jeszcze nad takimi sprawami jak prześcieradła na gumce, mam trzy. Wystarczy? Wiem napewno, ze muszę dokupić do kołyski. Bo w komplecie jest jeden. Powolutku, powolutku... Wszystko bedzie na czas. Grunt to pozytywne myślenie.
 
Też własnie chce zrobić zamówienie z Gemini, częściowo już sobie zaznaczam, ale mam do Was pytanko, czy kupowałyście albo planujecie kupować nakładki na sutki? Jeśli tak to z jakiej firmy i jak to trzeba patrzeć na rozmiar, bo najbardziej się obawiam, że kupie za małe..
 
Ja nie zamówiłam. Wogole to zamówiłam takie minimum. Ale u nas dużo rzeczy sie dostaje od położnej i jeszcze w szpitalu, wiec nie chce przedobrzyć :)
 
Witajcie dziewczyny!

Szukam porady odnośnie leżaczka. Otóż będę mieć normalne łóżeczko dla małej w naszej sypialni, ale potrzebuje coś co posłuży mi w ciągu dnia. Mąż mi robi nocki, wiec potrzebuje jakiś fajny leżak żeby mała mogła spokojnie i wygodnie spać i gapić sie;-) ;) Zastanawiałam sie nad tiny love albo też nad koszem mojżesza który w UK to chyba produkt must have. Pogodziłam sie, że może służyć tylko kilka mcy. Ostatecznie można używać gondoli od wózka.

Jakieś sugestie?
 
reklama
Też własnie chce zrobić zamówienie z Gemini, częściowo już sobie zaznaczam, ale mam do Was pytanko, czy kupowałyście albo planujecie kupować nakładki na sutki? Jeśli tak to z jakiej firmy i jak to trzeba patrzeć na rozmiar, bo najbardziej się obawiam, że kupie za małe..
Ja kupiłam z lovi bo były w promocji za 12 zł i kupiłam najmniejsze bo jak z synem miałam standardowe to były za duże. Bo na początku to one wcale większe nie były. Ja kupiłam sobie awaryjnie, bo poprzednio to mąż musiał kupić jak byłam w szpitalu i kupił takie jakie były.
 
Do góry