reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka oraz zakupy dla malucha i mamy

Czyli jednak nie ten jasnozielony?
Jasnozielony miałam upatrzony i ktoś sprzątnął mi spzed nosa praktycznie a potem zaczęłam gdybać nad tym co ostatecznie zamówiłam i skusiła mnie cena :) A jeszcze zamawiając lupo wahałam się nad bebetto luca sline. Normalnie podjąć decyzję było ciężko. Ale jednak lupo ma fajną spacerówkę :)
 
reklama
Ja dostalam z ciuchami od kuzynki komplet poscielii feretti i bardzo na nie narzekala, ze po kilku praniach strasznie trudno sie je prasuje i sa bardzo szytywne. Ona je kupowala z 4 lata temu wiec moze sie cos zmienilo;)
 
Ja mam taką karuzelka. Po synu jeszcze. Ta nie ma projektora, ale nie będę nic na razie kupowała innego. Syn lubił te melodyjne i zwierzaczki.
 

Załączniki

  • 1457168754516.jpg
    1457168754516.jpg
    72,9 KB · Wyświetleń: 93
Ja mam taką karuzelka. Po synu jeszcze. Ta nie ma projektora, ale nie będę nic na razie kupowała innego. Syn lubił te melodyjne i zwierzaczki.

To super, że piszesz bo właśnie myślę nad taką używką albo nówką Piratów z Canpola. Tu i tu zmieszczę się poniżej stówki. Ta Twoja odpowiada mi jednak bardziej kolorem no i fajne są te odgłosy dżungli :) A powiedz mi czy to światełko tak w miarę daje radę czy to raczej nieużyteczny dodatek?
 
Gosia, świetny kolor wózka! Aż żałuję, że Camarelo nie posiada takiego odcienia.

Widzę, że pojawił się temat karuzeli. Wczoraj czegoś szukałam, ale utknęłam w miejscu. Tyle tego jest... projektory, melodyjki. Nie wiadomo co wybrać.
 
Wózek na żywo ma świetny kolor. Niedawno przyszedł. Ale go nie rozkładałam, bo nie mam miejsca. Przyłożył kocyk miny to tego koloru w kolorze turkusowym i tak świetnie pasuje ze chyba poproszę znajoma o użycie jeszcze jednego cienkiego takiego, bo ten jest ocieplany.
 
reklama
Gosia bardzo fajny ten kolorek :)

karuzelę też taką mam, odziedziczyłam po siostrze, działa melodyjki przyjemne także po co kupować coś nowego. :)
wczoraj teściowa podarowała mi wór ubranek - będzie co oglądać :D
 
Do góry