reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka oraz zakupy dla malucha i mamy

Właśnie porównał ceny. Magnez, który biorę u siebie kosztuje 27 zł, tutaj 14. Krople do nosa dla mojej córki kosztują normalnie 37 zł, a tu 24. Dzięki dziewczyny za link do tej apteki :)
 
reklama
Ja kupiłam leżaczek Bright Starts Safari w promocji w Tesco za całe 54,5 zł :D bujaczek ma tylko wibracje ale celowo zrezygnowałam z melodyjek bo w karuzeli będą i to wystarczy, no i w końcu maluszek nie będzie tam siedział dłużej niż 45 minut ;)
 

Załączniki

  • 1456685882870.jpg
    1456685882870.jpg
    64,6 KB · Wyświetleń: 77
Ja chyba jednak kupię lupo comfort bo nie wiedzę różnic. A podoba mi się taki jasny zielony.

Z różnic, które ja zauważyłam to lupo ma chyba trochę krótszy ten daszek przy budce. Innych różnic szczerze mówiąc nie widzę. Ja akurat wolałam kolorystykę dotty - zamówiłam sobie taki beżowy, chyba symbol 09.
 
Ja Wm się pytam o leżeczek-bujaczek, bo chciałam dziś zorientować się w temacie a niedługo potem dzwoni teściówka i się pyta czy chce taki i taki leżaczek dla Niuni hahahha :-D

Ewka, ale okazja, taki fajny bujaczk w tej cenie :D

Maui fajna sprawa z tym 3 w 1, ale wole nie wiedzieć jaka cena tej przyjemności :p
 
Maui fajna sprawa z tym 3 w 1, ale wole nie wiedzieć jaka cena tej przyjemności :p
No ,, jak ktoś chce osobno kosz Mojżesza, osobno leżaczek, a potem krzesełko kiedyś, to to 3 w 1 taniej wychodzi, ok 1200; jednak kosz można sobie używany kupić, bo to na 3 miesiące mniej więcej pewnie...
 
Cześć!

Powiem Wam, że już zgłupiałam z tymi wózkami. Byłam dziś jeszcze raz rzucić okiem na Jedo Fyn no i nie... jednak mi coś nie pasuje - kolorystyka głównie.
Macie jakieś pomysły na wózek 2w1 do 1500 lub 3w1 do 2000 (preferowany fotelik Maxi Cosi)?
Teraz zaczynam poważnie rozważać Bebetto Holland oraz Link do: INSPIRE oraz INSPIRE Eco Tutek 3w1 2016 HIT !!
Moja koleżanka miała tutka i jakoś mówiła ze nie była zadowolona. Ja jestem prawie zdecydowana na baby design lupo comfort albo bebetto luca s line ewentualnie Holland no bo silvia to nie wiem jak dostępna jest. Zobacz sobie jeszcze deltim amelis pro. Może ci przypasuje.

A na ulicy dzisiaj to same adamexy widziałam pajero lub barletty i wszystkie szare. :)
 
My bedziemy sie prawdopodobnje decydowac na taki model.

A powiedzcie mi z jakiej firmy macie szczoteczke/ grzebyk? Zamowilam jedna ale wydaje mi sie ze wlosie ma niezbyt miekkie :/ i mam problem bo nie chce kupic drugiej z podobnym..

Ewa - za ta cene to super i wyglada naprawde na nieuzywana :)

Gosia tez mysle intensywnie o tej kolysce i sama juz nie wiem czy mi sie przyda czy nie :(
 

Załączniki

  • Screenshot_2016-02-28-22-53-27.png
    Screenshot_2016-02-28-22-53-27.png
    207,5 KB · Wyświetleń: 86
reklama
sylwiaa - tez myśle o tym leżaczku [emoji3] moja koleżanka miała ten model i była bardzo zadowolona to mnie skłania a tyle tego na rynku [emoji16] cieżko podjąć decyzje
 
Do góry