reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka oraz zakupy dla malucha i mamy

Basia - szaleństwo ubrankowo-kocykowe pełną parą :) piękne rzeczy :)

Widzę, że dalej trwają dylematy wózkowe dziewczyny jeszcze trochę i trzeba będzie zamawiać żeby bez wózka nie zostać :D my po nasz jedziemy 12ego i liczę że dalej jak do tej pory będzie dostępny od ręki :D

Ja znalazłam kolejny komplet minky który tak mnie urzekł, że muszę go mieć :D ale najpierw przelew z zus musi dojść :)

a to moje dzisiejsze kociaki:
 

Załączniki

  • 20160225_205550.jpg
    20160225_205550.jpg
    337 KB · Wyświetleń: 78
reklama
Dziewczyny widzałyście gdzieś biustonosze do karmienia z fiszbinami, ale też całe usztywnione, wszędzie tylko bawełniane, a z racji rozmiaru mojego biustu takie odpadają. Chodzi mi tylko o szpital, bo w domu to już mniejszy problem.

A to nasz pierwszy zakup wyprawkowy zakup: Link do: Dresowy kardigan

Wiem, wiem powinny być body, pajace itd. ale co tam :)
 
Dziewczyny widzałyście gdzieś biustonosze do karmienia z fiszbinami, ale też całe usztywnione, wszędzie tylko bawełniane, a z racji rozmiaru mojego biustu takie odpadają. Chodzi mi tylko o szpital, bo w domu to już mniejszy problem.

A to nasz pierwszy zakup wyprawkowy zakup: Link do: Dresowy kardigan

Wiem, wiem powinny być body, pajace itd. ale co tam :)

Papatki zobacz na intymna.pl Ja tam kupiłam z fiszbinami. Mają spory wybór bielizny dla mam
 
Sylwia slodkie kociaki :-)

Na szczęście, ze ja juz wybór wózka mam z głowy, bo bym chyba szalu dostala jakbym miala kilka do wyboru i nie bylabym pewna na ktory sie zdecydowac :-)

Papatki no fajny dresik :-)

Ja stanika jeszcze nie mam, z reszta dla siebie do szpitala jeszcze nic tak na prawde nie mam, poza jedna koszula która dostalam od chrzestnej w prezencie, ale jest taka duuzaa.. ze nie wiem czy wgl bede z niej korzystac.
 
Olenka bardzo dziękuje za podpowiedź, zaraz zerknę sobie.

Ja powoli szukam coś dla siebie, na wypadek gdybym trafiła szybciej do szpitala. Nie mam żadnej koszuli, bo ich nie znoszę, więc trzeba szybko się w jakąś zaopatrzyć.

Ja cały czas sobie powtarzam, że to tylko 3 dni w szpitalu, innej opcji nie dopuszczam do siebie ;) a w domu to już będę w czym mi wygodnie :)
 
reklama
Ania_Beata rożek fajny. A na pewno nie za duży tylko Maui ma za słaby monitor do takiej rozdzielczości zdjęcia ;)

Byłam w bobowózkach. Bebetto silvi nowe będą pod koniec kwietnia dopiero. Pani była na targach w Kielcach to jest na bieżąco. Więc albo mi zostaje wybrać z tych kolorów które są albo wybrać coś z Holland lub Luca s line.
Sprawdzałam też baby design lupo comfort i pytałam się o różnice pomiędzy dotty - nie ma żadnych poza kolorystyką a w cenie jest róznica

Co do bebetto murano i Torino to one mają większą gondolę i inne amortyzatory, stelaż się różni od pozostałych modeli.

Ja chcę kupić wózek do 1500 zł za 2 w 1 osobno fotelik będę kupowała. Dlatego moimi typami jest lupo comfort i bebetto silvia lub Holland bo w tej cenie jakościowo są ok. Mają fajne spacerówki też.
W amelis pro to mi kolorystyka nie odpowiada.
 
Do góry