reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka oraz zakupy dla malucha i mamy

reklama
Basia, o nieeee! Ja juz miałam nic nie kupować a Ty takie cuda wrzucasz?! Gdzie znajdę ten pajac "dady's little princess"?
Kompleciki minky jeden masz cieńszy, drugi grubszy? Dobrze widzę?
 
Ania_Beata ja zamówiłam w c&a, ale mieszkam w Niemczech:/ co do minky tak. Są różnej wielkości i jeden jest z wypełnieniem a drugi bez. Chociaz powiem Ci, że ten z wypełnieniem tez nie jest super gruby. Ma chyba to najcieńsze wypełnienie. Teraz myśle jeszcze o kocyku z muślinu czy bambusa. Tak na lato, tylko pytanie, czy bedzie lato, skoro zimy u nas nie było wcale.
 
Jutro jadę wózki ogladać i porównać wózki bebetto/silvia/holland/luca-s line oraz baby design lupo comfort. Chociaż kojarzę, że mi sie baby design lepiej prowadziło ale muszę się upewnić i w przyszłym tygodniu będę zamawiała. Jakoś doszło do mnie że to 30 z przodu już wskakuje.
 
A ten cienki minky na lato sie nie nada? Ja chciałam tak zrobić zeby cienkie minky miec na wiosnę/ lato...ale może muślin rzeczywiście fajniejszy?
 
Ania_Beata napewno sie nada, ale myśle że muślin bedzie jeszcze cieńszy wiec w czasie wysokich temperatur zamiast tetry bedzie bardziej odpowiedni. Zreszta lepiej mieć dwa niż jeden :)
 
reklama
Do góry