reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka oraz zakupy dla malucha i mamy

Dziewczyny, które robiły zakupy u użytkownika Hubiworld - jak jest z kosztami wysyłki? Wyjdzie mi całość pewnie około 500 PLN, czy powyżej jakiejś kwoty przesyłka jest gratis? Nie mogę się doczytać...
Zobacz w koszyku wstępnie. Uważaj, bo można mieć tylko 25 pozycji w koszyku! Ale masz info: "
W przypadku zakupu większej ilości produktów w formie zakupów łączonych z innych aukcji prosimy o kontakt mailowy w celu wyceny przesyłki. Przy zakupie kilku sztuk cena dostawy według cennika dostawy. Życzymy przyjemnych i udanych zakupów w naszym sklepie ;-) "
A najlepiej to napisać faktycznie wiadomość prywatną do nich.

Do mnie dzisiaj otulacz z Lulalove przyszedł, a w Smyku mama moja kupiła kocyk jeszcze :)
Jak któraś mama z Poznania ma blisko do Factory Outlet to w tym Smyku mają mega przecenione ciuszki, kocyki itd.
 
reklama
Też będę próbować sama zrobić zdjęcia maleństwu, zobaczymy jak wyjdą :) jeśli efekt będzie nie taki jak zakładałam umówimy się na sesje :) myślałam też o sesji rodzinnej jeszcze z brzuszkiem lecz niestety mój mąż nie przepada za zdjęciami (chyba, że dla córci zrobi wyjątek) zobaczymy na razie brzusio musi się powiększyć troszeczkę :)

Kocyk dotarł :) ogólnie jestem zadowolona, myślałam tylko że ten zygzak będzie ciut ciemniejszy ale nie jest źle :)
tak się prezentuje:
 

Załączniki

  • 20160203_155437.jpg
    20160203_155437.jpg
    670,2 KB · Wyświetleń: 129
Bardzo fajne komplety kocykow, pościeli i łóżeczka :-)
Ach wyprawki pełna parą idą. U nas dzisiaj przełom w wyprawce. Zdecydowaliśmy sie jednak na ten wozek ze Smyka i tak o to sie prezentuje:
 

Załączniki

  • 1454517037755.jpg
    1454517037755.jpg
    73,3 KB · Wyświetleń: 140
Kasik90 a jednak baby design. Ładny.

Tak jednak sie na niego zdecydowaliśmy. No zobaczymy jak bedzie sie sprawował. Swoje waży nie powiem, ale jak dla mnie kazdy ktory próbowałam podnieść byl ciężki. Dzieki temu ze gondola ma oplywowy ksztalt i jest raczej wąska to w miare wygodnie sie go łapie pod ramie.
 
Zostawiłam dziś kupę kasy u Hubiworlda, więc mam nadzieję, że będę zadowolona :D I praktycznie zamknęło mi to temat większości wyprawkowych pierdółek. Został jeszcze wózek z fotelikiem, łóżeczko, materacyk, poduszka do karmienia, koszula do porodu, klapki i japonki do szpitala, staniki do karmienia, karuzela do łóżeczka, grzechotki i co mi się tam jeszcze przypomni.
 
Zostawiłam dziś kupę kasy u Hubiworlda, więc mam nadzieję, że będę zadowolona :D I praktycznie zamknęło mi to temat większości wyprawkowych pierdółek. Został jeszcze wózek z fotelikiem, łóżeczko, materacyk, poduszka do karmienia, koszula do porodu, klapki i japonki do szpitala, staniki do karmienia, karuzela do łóżeczka, grzechotki i co mi się tam jeszcze przypomni.

No to większośc już z tych drobniejszych rzeczy masz z głowy, a ja z kolei odwrotnie :-D
 
Ja Wam powiem, że moja mama zwariowała. Nakupowała tyle ciuszki dla Kubusia, że ja nie wiem, kiedy on to założy. Ale już się nie mogę doczekać, jak poukładam to w komodę i będzie czekało na synka :D

Niesia, super :D Ja mam wrażenie, że majowym mamom te wyprawki idą szybko :) Będziemy gotowe na tip top.
 
Ania_Beata najlepsze godziny wskazałaś :) Myślę, że twój nikon sobie poradzi z takim wyzwaniem. Zanim przystąpisz do sesji zrób kilka/kilkanaście zdjęć próbnych w różnym oświetleniu i w różnych ustawieniach. Sama się przekonasz, które z nich spełnią twoje oczekiwania. Powodzenia :)
A co do aparatów… bardzo dawno temu pracowałam w zakładzie fotograficznym i naszym częstym gościem była starsza pani, która uwielbiała robić zdjęcia aparatem, który wygrała w jakiejś gazecie. To był najprostszy model taniego pstryka, gdzie należało przycisnąć TYLKO jeden guzik. Jak zobaczyłyśmy jej zdjęcia po wywołaniu to nie mogłyśmy uwierzyć, że taka taniocha może tak wiele. To historia dla tych, którzy uważają, że tylko drogi/najdroższy aparat jest the best ;) W trakcie robienia zdjęć liczy się również pomysł i fantazja fotografa. To co z tego, że zdjęcie wyszło poruszone, ale oddaje emocje np. szczery uśmiech i ruch dziecka :)
 
reklama
Chusta.
Mi udało się wczoraj na allegro zlicytować okazyjnie chustę Tula Oats, bo Tule polecają na start. Trzymam kciuki, że moje dziecko będzie miało ochotę być noszone :)

Koszule do karmienia/porodu.Podjęłam też decyzję odnośnie koszul do karmienia/porodowych etc. Po pierwsze w tym całym moim szaleństwie wczoraj odpowiedziałam sobie na podstawowe pytanie jakie miałam - czyli czy ja w ogóle będę w tym chodziła? Nienawidzę koszul nocnych, po prostu nie cierpię i przez ostatni czas wbiłam sobie do głowy, że koszula nocna do karmienia to must have, o którym wszędzie piszą. Więc przyjęłam takie rozwiązanie, że:
- do porodu użyję koszulki nocnej, którą kiedyś z 4 lata temu kupiłam i której w ogóle nie używam. Ma duży dekolt, więc Małą po porodzie będę mogła swobodnie sobie położyć. Tylko, że ona jest do połowy uda, więc jak mi w kwietniu bombur wybałuszy, to będę myśleć nad alternatywą.
- do karmienia i połogu w szpitalu i poza - zainwestuję w dwie koszule do karmienia odpinane z boku, o których już Wam pisałam - http://www.bobasimama.pl/pl/p/Koszula-nocna-ciaza-i-karmienie-Serce/2215

Podejrzewam jednak, że bardzo szybko przerzucę się po prostu na spodenki i koszulkę top - która ma guziki z przodu i kosztuje grosze, a jest wygodna.
 
Do góry