reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka oraz zakupy dla malucha i mamy

Tez nie lubie koszul nocnych:-p
Niestety w szpitalu tego wymagaja, na obchodzie zadzierasz koszule i pokazujesz swoje krocze, no i bron Boze zebys miala majtki!:-D

Od jutra w pepco sa koszulki do spania - mysle o takiej do porodu.
 
reklama
Wioleta, siateczkowe majciory można mieć :D :D sam sex :D

Też nie lubię koszul... chyba kupie sobie na potem piżame ze spodenkami do karmienia, bo jak pomyślę, że zaś rok mam spać w staniku i koszuli... łaaaaa
 
Siasia nasze krocze seksownie też nie wygląda po porodzie, więc czy siateczki czy cokolwiek innego na tyłku to wsio ryba :D

Wioletta a u Was po ilu ze szpitala wypuszczają?
 
ale te gacie siateczkowe jak dla mnie były bardzo wygodne i najlepiej trzymały mi podkład. Teraz zaopatrzę się w większą ilość bo nie podrażniały mi rany po cc.
Fajny ten kosz na pieluchy ale kurczę dalam rade bez niego to i teraz powinno być ok
 
reklama
Do góry