reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka oraz zakupy dla malucha i mamy

Olenka ja rodziłam syna 4 lutego. Jeszcze dwa dni przed porodem robiła zakupy drogeryjne. Prasowałam i prałam w połowie stycznia. Chociaż urodziłam prawie dwa tygodnie przed terminem.
 
reklama
Właśnie chciałam pisać, że czasu mamy mnóstwo jeszcze. Jak ktoś czegoś nie ma, albo nie ma wcale to nie ma spiny przecież. Ja wpadłam w szał dlatego, że to moje pierwsze dziecko i staram się rozkładać koszty co miesiąc, żeby się nagle w kwietniu czy maju nie zdziwić ile muszę wydać na raz. Poza tym byłam przekonana, że nie mam od kogo co dostać, a okazało się inaczej :)
 
Kasik - piękne śpiochy :)

Ojj dziewczyny ja dalej jestem w planowaniach :) o dziwo jakoś na spokojnie do tego wszystkiego podchodzę :)
gdzie tam maj :) jeszcze 4msc czasu a czasu :) a też to moje pierwsze dziecko jest.

Dziś ponownie oglądałam wózek i fotelik który jest w jego zestawie i jestem mile zaskoczona, wykonanie niczego sobie i nie różni się zbytnio od pozostałych fotelików które są w przedziale do 10kg. Także decyzja podjęta, pod koniec lutego, na początku marca jedziemy zamówić :) liczę, że do tego czasu już w pokoiku królewny będą jakieś istotne zmiany :) Po niedzieli będę zamawiać komplet minky :)
 
Ja też jeszcze prawie nic nie mam. Kilka ubranek, które tu wrzucałam w rozmiarze 56 i 62, ale dosłownie po 2-3 sztuki na rodzaj, tak więc zakupy przede mną. :)
 
Dziewczyny a co wy na to żeby założyć oddzielny wątek z listami wyprawkowymi? Niech każda z nas napisze swoją i można będzie je porównać, zorientować się o czym zapomniałyśmy i co jeszcze dopisać. Tutaj dalej opisujmy nasze poszukiwania i wrażenia a tam listy. Zauważyłam że na wielu innych grupach są takie wątki :)
 
Ania a cóż to za model łóżeczka?

Kasik gdzie zakupiłaś taki fajny zestawik?

Sylwia byłam dziś w BoboWózki w Poznaniu i niestety nie mieli Adamex Barletta na sklepie:dry: Zapytałam panią i poinformowała mnie, że właśnie czekają na niego i że ta firma ma bardzo długi czas oczekiwania, bo do 8 tygodni :errr:
Znowu dostałam kosza i wózka na żywo nie zobaczyłam, a Ty jeśli tego nie zrobiłaś, a jesteś już zdecydowana to lepiej dowiedz się jak u Ciebie ta kwestia wygląda.
Fajnie jeszcze prezentuje się Anex Swiss Sport - przede wszystkim jest lekki, zwinny i ładny :)
 
Evelina - tak wiem, że mają długi czas oczekiwania, bo wózki dobrze się sprzedają, nas poinformowali że do 8tyg ale że często się im zdarza, że dostają wózek wcześniej ale wolą powiedzieć że to 8tyg jest żeby nie było problemów.
A nie ma u Ciebie Smyk'a megastore ? u nas w nim chyba z 5/6 barlett było wystawionych, ja miałam zamawiać go przez bobowózki ale kawałek drogi ode mnie znalazłam go w sklepie, gdzie będę mieć lepiej z odbiorem bo sama to zrobie i z ewentualnym zwrotem/reklamacją gdyby była taka potrzeba.

Anex Swiss Sport - też się bardzo fajnie prezentuje :) niestety nie widziałam takiego nigdzie.
 
Gosiu oczywiście, że można :)
Ten pierwszy model można jeszcze tak przerobić:Zobacz załącznik 744688
Odrwdzam Ci zamawiac ten model łóżeczka z ta forma tapczaniku rozmawiałam z aarusiem na ten temat i ten próg dziecko dosłownie musi przekroczyć i może zachaczyc ja zamówiłam od nich łóżeczko Sara białe tez w formie tapczanika ale.montowane są tylko kątowe elementy. JESZCZE tez zależy od tego jaki wybierzesZ materac bo mają różne wysokości najlepiej pytać jaka wysokość jakiego materaca i czy wtedy belka wyrówna się z materacem:)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry