reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka oraz zakupy dla malucha i mamy

Oo, ja nie miałam żadnego problemu. Wszystko przyszło szybko i sprawnie, a paczka koło 50 zł.
Napisz do Allegro w takim razie, powinni rozwiązać jakoś tę sprawę.
 
reklama
kupię jeden miki cienki i mam taki pluszaczkowy a latem to i tak dzieć będzie przykrywamy pieluszką. Co myślicie o tych ochraniaczach modułowych do łóżeczka? O dziwo mężu się uparł na taki.
 
Dziewczyny nie zamawiajcie z allegro od uzytkownika Świat____Dziecka. Zamówiłam za stowke paczkę kurierem (oplacone z gory) juz dwa tyg temu i cisza.nie ma ani paczki ani nie odpowiadaja na moje maile.!!!!
A miałam dzisiaj od nich zamawiać paczkę. Ale przerzuciłam się na Hubiworld bo ktoś tu już polecał.

Moja mama właśnie mnie uświadomiła że kiedy mnie rodziła to nie mieli kompletnie nic z wyprawki oprócz pięciu pieluch tetrowych które dostali od kogoś na rocznicę ślubu. To dopiero hardcore :p
 
Hubiworld tez polecam. Zamawialam od nich juz dwa razy. Paczke wyslali na następny dzien i wieczorem byla juz u mnie. A jak akurat skonczyl sie wzor pieluszek ktory wybralam to dzwonili do mnie co wyslac wiec milo z ich strony. Wszystkie produkty ktore zamowilam jakosciowo sa ok i cenowo tez bo porownywalam w sklepach to maja dużo nizsze ceny.
 
Hubiworld tez polecam. Zamawialam od nich juz dwa razy. Paczke wyslali na następny dzien i wieczorem byla juz u mnie. A jak akurat skonczyl sie wzor pieluszek ktory wybralam to dzwonili do mnie co wyslac wiec milo z ich strony. Wszystkie produkty ktore zamowilam jakosciowo sa ok i cenowo tez bo porownywalam w sklepach to maja dużo nizsze ceny.
Ja zamówiłam dzisiaj rano i mama już dzwoniła, że dostała smsa że paczka jest w drodze :-)
 
Co do kocyków to ja mam jeszcze po synu chyba z 3. A kocyki Minky szyje moja znajoma i złożyłam u niej zamówienie.

Teraz to mogę przeglądać i segregować rzeczy po Kubie. Bo mam pół szafy. Chociaż sporo i tak wydałam.
 
Też mam kocyki po Synku, i cienkie i grube, do tego rożki i dwa śpiworki, więc domówie tylko minky ( przynajmniej narazie):-p
Dziewczyny doradzcie:sorry2:
10 (Kopiowanie).jpg
lozeczko-misza-z-szuflada-3703[1] (Kopiowanie).jpg
 

Załączniki

  • 10 (Kopiowanie).jpg
    10 (Kopiowanie).jpg
    153,3 KB · Wyświetleń: 167
  • lozeczko-misza-z-szuflada-3703[1] (Kopiowanie).jpg
    lozeczko-misza-z-szuflada-3703[1] (Kopiowanie).jpg
    92,3 KB · Wyświetleń: 166
reklama
Ewelina89 mi się podobają łóżeczka co mają zabudowane fronty tak jak to drugie :)
A właśnie to drugie ma wyjmowane szczebelka?
 
Do góry