reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka oraz zakupy dla malucha i mamy

Fajny pomysł z tym oddzielnym wątkiem :) każda by napisała co ma , i byśmy patrzyły czy czegoś nie zapomniałysmy zawsze to jakieś uzupełnienie siebie nawzajem. :)
 
reklama
Dziewczyny a mam do Was pytanko, czy planujecie zakup przytulanki z szumiącym "wnętrzem" coś takiego jak np te:
http://allegro.pl/mis-na-kolki-przytulanka-szumiacy-mis-whisbear-i5783213631.html
http://allegro.pl/ShowItem2.php?ite...4-c819-11e5-b438-fa163efa8923&ars_rule_id=201

Jak dotąd nawet nie wiedziałam, że takie coś istnieje, a jak siedziałam w przychodni i czekałam na pobranie krwi do glukozy to siedziała koło mnie dziewczyna, która była w drugiej ciąży i mi własnie opowiadała co kupowała dla pierwszego dziecka i z czego była szczególnie zadowolona i wymieniła własnie między innymi takiego misia z bijącym sercem, że ponoć to bardzo pomaga, uspokaja i na prawdę skutkuje, ale nie mam w tym doświadczenia żadnego dlatego pytam Was czy warto, no bo to jednak kolejna stówka do przodu.
 
Jak byłam w tym Smyku to nie było, będe musiała jeszcze tam zajrzeć :)
Ewa dzięki za trafną uwagę :)
Kasia no i super, takie zakupy cieszą najbardziej :)
Na temat whisbear to słyszałam same dobre opinie, warto mieć taką przytulankę, szczególnie jak dziecko ma te wstrętne kolki
pewnie ją zakupie jeśli będzie potrzeba ( chyba, że dostaniemy w prezencie:) ), ale jak już Malutka będzie na świecie;-) ;)
 
Nie planuję takiego zakupu. Zobaczę, jakie trafi mi się dziecko. Jak będzie non stop płakało, pomyślę nad zakupem uspokajaczy.
 
Ja kupiłam misia szumisia z whisbera :) i czeka na Oskarka :) wiele osób chwali sobie inni zaś twierdzą że to zbędny wydatek . Mi udało się odkupić od Pani której niestety nie posłużył i miała go raptem 2-3 tyg bo dziecko było nerwowe wiec odkupiłam za całe 50 zł , piękne zapakowane w woreczek :) każde dziecko inne zobaczymy czy u nas się sprawdzi jak nie to trudno - sam wygląd jego Mi się podoba wiec będzie służył jako dekoracja i zabawka dla małego :)
 
Poniosło mnie wczoraj :-D 20160130_193054 (Kopiowanie).jpg
 

Załączniki

  • 20160130_193054 (Kopiowanie).jpg
    20160130_193054 (Kopiowanie).jpg
    123,7 KB · Wyświetleń: 90
A NIECH CIĘ PONOSI TO SAMA PRZYJEMNOŚĆ :D piękne rzeczy :)
JA wczoraj zamówiłam w szpitalu łóżeczko i babka mi szyję dwie kołderki i misie:) zobaczymy jak to wyjdzie . NA RAZIE będę urządzać pokoik u mojej mamy w domu - a co do mojej przeprowadzki co kiedyś wspominałam to może nastąpi to w czerwcu :) ale doc tego czasu musze się do mamy przeprowadzić a ona do nas do kawalerki :)
 
Niesia też byłam dzisiaj popatrzeć za wózkami i to zupełnie przypadkiem, bo zupełnie inne plany mieliśmy a wylądowaliśmy w Smyku. I wypatrzyłam fajną promocję i zastanawiam się nad tym modelem:
Baby Design Lupo Comfort - http://allegro.pl/lupo-comfort-2015-2w1-baby-design-promocja-i5933648918.html
Czy coś ktoś o nim słyszał? Może któraś z Was ma? Bo czytam na necie i ma bardzo dużo dobrych opinii a i cena w Smyku kusząca, do 04.02 - 1100 zł (2w1)
 
reklama
Do góry