reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka oraz zakupy dla malucha i mamy

Maui, T-shirt to faktycznie dobry pomysł. Na Lutyckiej dają koszule swoje, można ich brudzić ile się chce :)
Ja wczoraj w sklepie osiedlowym pytałam o staniku do karmienia i miała kobitka z Triumpha za 45zł.
Zajrzałam sobie do Lupoline na www i faktycznie ładnie koszule, szkoda że drogie. Ja już pisałam gdzieś, na lato specjalnie nie kupuję, mam takie ala halki do spania. Bo mi latem jest zawsze gorąco.

Wgl, jakiś czas temu uzmysłowiłam sobie, że będę miała problem z teściową pod kątem jej przekleństw. Jeny, jak ta kobieta klnie, to się w głowie nie mieści. Ja też czasem powiem "k*rwa" itd, ale ona przegina. A jak Mały się urodzi i od początku będzie to słyszeć, to bym się nie zdziwiła, jak jego pierwszym słowem by było "kulwa".
 
reklama
Maui ojej u mnie tez niby 2,5msc chyba mnie zmobilizowalas do tego aby tez to uczynila i była wrazie co przygotowana. Napisz co tam sobie spakowalas to zobaczę z moimi notatkami czy czegos nie zapomniałam ująć :)
 
U mnie w szpitalu dają koszule do porodu, ale ponoć nie jest za ciekawa bo jest krótka i bardzo rozchełstana, przez co wszystko ma się na wierzchu. Także ja planuje zabrać swoją koszulę. I tez raczej tak jak Gosia pisze - jakąś zużytą, żeby szkoda nie było, bo porodzie najprawdopodobniej już się do niczego nie nada.
 
Dotarł do nas fotelik samochodowy maxi cosi pebble i w porównaniu do fotelika który był w zestawie z wózkiem to jest genialny. Od razu widać że bardzo porządnie wykonany, nie słychać skrzypiącego plastiku jak w poprzednim, jest ciężki ale to chyba zaleta dla fotelika. Ogólnie wygląda na mega bezpieczny, jednak marka to marka.
 
Dotarł do nas fotelik samochodowy maxi cosi pebble i w porównaniu do fotelika który był w zestawie z wózkiem to jest genialny. Od razu widać że bardzo porządnie wykonany, nie słychać skrzypiącego plastiku jak w poprzednim, jest ciężki ale to chyba zaleta dla fotelika. Ogólnie wygląda na mega bezpieczny, jednak marka to marka.
No raczej te co są dodawane do 3w1 ro badziew . Lepiej zainwestować w dobry fotelik tymbardziej ze ludzie sprzedają używane jak nowe i naprawdę za małe kwoty patrząc na to po ile są nówki:)
 
Lupoline ma piękne koszule, ale skład (70% Wiskoza, 10% Elastan, 10% Poliamid, 10% Bawełna) pozostawia wiele do życzenia jak na taką cenę. Za 114 zł mogę mieć dobrej jakości koszulę z wysokogatunkowej bawełny 100 proc. a nie sztuczne materiały...nie ma sensu przepłacać według mnie.
 
Co do fotelików - jakie macie typy? możecie jakąś firmę polecić? doradzić?
Bo mam w zestawie z wózkiem i się nad nim zastanawiam, czy aby na pewno będzie dobry.
 
reklama
Lupoline ma piękne koszule, ale skład (70% Wiskoza, 10% Elastan, 10% Poliamid, 10% Bawełna) pozostawia wiele do życzenia jak na taką cenę. Za 114 zł mogę mieć dobrej jakości koszulę z wysokogatunkowej bawełny 100 proc. a nie sztuczne materiały...nie ma sensu przepłacać według mnie.
wiskoza akurat jest przyjemna :-) to nie stylon badziewski :-)
 
Do góry