reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka oraz zakupy dla malucha i mamy

reklama
Ja miałam raz jeden w życiu i oby tak zostało. Latem, jak mąż biega, to zawsze jak wraca oglądam go i sprawdzam czy czasem nie ma.

Wioleta, pewnie tak jak mówisz. Chyba że takie opaski gdzieś zamocować:
pol_pl_HIT-OPASKA-ODSTRASZAJACA-KOMARY-KLESZCZE-I-INNE-INSEKTY--3551_1.jpg
 
Mosbito ma też plastry do naklejania na plecak, można na wózek. Tylko nie pamiętam czy one były tylko na komary czy na kleszcze też. Widzę, że w tym roku trochę asortyment rozszerzyli.
Jak ja biegałam to latem z opaską na ręce. Raz tylko niestety osa mnie użarła.
 
Kleszcze- 1. szczepię dzieci w tym roku na odkleszczowe zapalenie mózgu; na boreliozę niestety szczepionki nie ma (była z USA, ale nie sprawdziła się w Europie);
2. te bransoletki się sprawdzają, córka używała na obozie w lasach;
3. kleszcze są- wczoraj mąż z kotem jechał do weta... szok - bo to kwiecień dopiero;

Laktator- chcę potwierdzić, po użyciu że zakup laktatora ręcznego-dwufazowego firmy Lovi jest udany! Jest tak delikatny, można sobie powolutku dozować, poręczny,, malutki, polecam!
 
reklama
Ja w tym roku definitywnie idę po adrenalinę do lekarza. Jestem uczulona na ukąszenia pszczół/os.
Maui ten laktator: Link do: LOVI Dwufazowy laktator ręczny Protect (+ przewodnik ?

Tak, dokładnie to ten laktator - i fajnie zapakowany, ma taką walizeczkę i fajną książeczkę o karmieniu piersią; Teraz jak karmie to dopiero sobie przypomniałam dlaczego poprzednio tez smoczka do szpitala nie brałam- żeby wzbudzić laktację (pierwsze 2 doby, czasami 3 nawet jest siara) trzeba przystawiać jak najczęściej czyli co pobudka- na smoczek nie ma czasu no i sensu; dziecko zsie pierś, a im więcej zsie, tym szybciej zaczyna się produkcja; nawał pojawił mi się dopiero w poniedziałek; siara jest malutka ale tłusta i wystarcza- nie można tego z pojemnością mleka modyfikowanego porównywać; jak kobiety mówią,że karmiły w szpitalu, bo nie miały pokarmu, to przepraszam, ale na tej zasadzie nikt nie ma "pokarmu"- kompletnie nie przygotowane do tematu;
 
Do góry