reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka oraz zakupy dla malucha i mamy

Ja na razie jej nie przymocowywałam, bo Kuba będzie mały :) Jak zacznie raczkować, stawać itp. to wtedy pewnie inaczej zaaranżujemy mu pokój i dokręcimy ją prawdopodobnie do ściany.
 
reklama
Gosia a ja ją przewróciłam 2 tyg temu -otwirzyłam dolną szufladę i górną, żeby przełożyć do niej rzeczy i JEB!!!
Wcześniej miałam dwie odkąd Ala była mała i też się nic nie wydarzyło.
Ja sama więcej tego nie zrobię -ale dziecko może
 
13x13 każdy mebel powinien być zabezpieczony generalnie, każda komoda może się przewrócić w momencie jak po otwarciu szuflad masz tam ciężkie rzeczy, które przeważają.
Ja akurat miałam takie dziecko, które nie otwierało mebli, z tym może być inaczej.
 
Jakoś przez całą ciążę nie było mody ciążowej a teraz jak juz rodzimy to oferta jest. Chociaż są staniki do karmienia.

A spodenki są fajne. Bede musiała kogoś wysłać jak będę w szpitalu, bo bodziaków mam mnóstwo :)

Napisane na GT-I9305 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kurde, jak ja mam juz wszystko kupione, to oni z takim czymś teraz. Ten termometr jest fajny, ale juz jakiś czas temu zakupiłam Microlife czy Microline. Moda ciążowa odpada kuż.

Ciuchów też nie kupuję. Sądziłam ze mam ok. 1 szufladę ubrań dla małej wszystkiego. Mąż to wszystko poprał, popracował i poukładał. Okazalo sie ze szuflad jest 5. :) Za dużo kupiłam. Ja nie wiem, jak ja myśle w tej ciąży...
 
reklama
Mnie z tej oferty Lidla zainteresowaly te staniki do karmienia, może sie pokusze jak będzie mi dane jeszcze ew. spacerowac po sklepach ;-)

Ania i wszystko w jednym rozmiarze? Bo ja tez mam 3 pełne szuflady ale po jednej z rozmiaru 56, 62 i 68.

Napisane na HUAWEI SCL-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry