reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka oraz zakupy dla malucha i mamy

Basi89 ale fajny wózek. Rozumiem, że ten chcesz kupic.
Ja kupowałam 2w1, bo cena jest z reguły podobna a fotelik to sobie możesz dokupić jaki Ci pasuje.
Ja mam jedną zasadę jeśli chodzi o uzywane rzeczy dla dzieci - nie kupuję używanych fotelików i butów. Fotelik musisz mieć pewność, że nie brał udziału w zderzeniu żadnym, ale jak ktoś chce sprzedać to się nigdy nie przyzna, na zasadzie jak auto bezwypadkowe a jak się zmierzy lakier to wychodzą różnice.
 
reklama
Malutka ja nie myślałam o takim bajerze. Zreszta jestem świeżakiem za kołkiem, wiec raczej staram sie ogarnąć co sie dzieje przede mną niż na kanapie za mną :D wogole uważam ze prowadzenie auta ma przede mną jeszcze dużo tajemnic, wiec nie wiem czy przez pierwszy czas z dzieckiem bede podróżować z nia sama samochodem... Ale besafe jest bardzo dobra firma. Mam z niej adapter do pasów :)
 
Ja mam dokładnie to lusterko. Jest super. Zamontowane na zaglowku z tylu za mna( tam bedzie jezdzil Leon) najczęściej ja bede z nim jeździć sama wiec musialam miec lusterko. Drugie lusterko takie normalne prostokątne mam do przodu montowane tak jakby po prawej kolo pasazera zebym nie musiala zmieniac lusterka wstecznego
 
GosiaLew identycznie jak Ty- butów i fotelików używanych nie kupuję; no bielizny jeszcze też nie :-)

Malutka zamówiłam sobie takie lusterko
 
Maui bielizna to logiczne chyba ;)

Butów szczególnie dla dziecka małego, któremu się dopiero formuje stopa się nie kupuje bo to więcej szkody i wydatków przyniesie niż oszczędności.
 
reklama
Do góry