reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka oraz zakupy dla malucha i mamy

jak będzie mi się chciało odpalić Starego laptopa wrzucę w grupie foto jak moja córka za niemowlaka czytała książeczki kontrastowe :-D .
 
reklama
Ja mojej córce czytałam niemalże od urodzenia. Teraz uwielbia książki. Gdyby mogła, to cały dzień spędziłaby na czytaniu, a raczej słuchaniu póki co ;) Czytamy nie tylko przed snem, ale też w ciągu dnia aż nie ochrypnę :) teraz mamy juz w ogóle dużo czasu na to :)
 
Dziewczyny pomocy... Wczoraj złożyliśmy nasz wózek... I jest totalna porażka. Padła decyzja, sprzedajemy i kupujemy inny. I teraz pytanie... Czy kupujecie wózki 3w1? Czy raczej 2w1 i dokopujecie porządny fotelik na start. W tym naszym starym wózku fotelik jest mega tandetny i zastanawiam sie czy wszystkie w tego typu zestawach bedą takie?
 
Te z 3w1 Baś to są lipne , lepiej kup porządny - nawet używany i adaptery dokup (tylko jak się zdecydujesz na inny fotelik to Pierw zobacz jakie pasują do tego wózka )
 
Tak właśnie myślałam, ale ze w pierwszym wogole nie czytałam opinii, teraz nie chce sie naciąć po raz drugi :D tak mi głupio... :D dobrze ze mój Adi wpadł na pomysł zeby go złożyć i zobaczyć bo w kwietniu ja bym sie wzięła za wyjazd na oddział a wózek okazałby sie porażka i zamiast cieszyć sie maleństwem wkurzalabym sie od startu... :/
 
Dziewczyny pomocy... Wczoraj złożyliśmy nasz wózek... I jest totalna porażka. Padła decyzja, sprzedajemy i kupujemy inny. I teraz pytanie... Czy kupujecie wózki 3w1? Czy raczej 2w1 i dokopujecie porządny fotelik na start. W tym naszym starym wózku fotelik jest mega tandetny i zastanawiam sie czy wszystkie w tego typu zestawach bedą takie?

Pewnie lepiej wziąć 2w1 i dokupić oddzielne fotelik (no chyba, że w zestawie 3w1 jest już jakiś dobry), ja brałam używkę i mam tam podstawowy fotelik maxi cosi citi i w sumie trochę żałuję więc przy następnym foteliku wezmę na pewno coś lepszego.

A w wózku najważniejsza spacerówka więc może dasz radę przeżyć te pół roku w obecnej gondoli i kupisz tylko wypaśną spacerówkę?
 
Kurde wózek jest ciężki, duży... I brzydki... [emoji15] znalazłam chętna, ma dzisiaj przyjechać i jesli go weźmie za cenę ktora zaproponowałam to niewiele dołożę a bede zadowolona (mam nadzieje) :D
 
U nas też się nawkurzałam na wózek(dostaliśmy) bo mi się nie podoba, ale sobie tłumaczę że jak najszybciej przerzucimy się na spacerówkę i kupimy jakąś fajną.
 
reklama
Dziewczyny pomocy... Wczoraj złożyliśmy nasz wózek... I jest totalna porażka. Padła decyzja, sprzedajemy i kupujemy inny. I teraz pytanie... Czy kupujecie wózki 3w1? Czy raczej 2w1 i dokopujecie porządny fotelik na start. W tym naszym starym wózku fotelik jest mega tandetny i zastanawiam sie czy wszystkie w tego typu zestawach bedą takie?

Fotelik - jeśli używany, to musisz mieć pewność co do źródła, że nie brał udział w wypadku; baza może być używana - informacje z warsztatów Bezpieczny Maluch
Swój wózek "kupowałam" jako 2 w 1 i dobierałam fotelik, który będzie miał nie tylko dobra punktację w testach ale i będzie maksymalnie lekki! Bo potem nosimy go niczym "nosidło".
Wiem, ze niektóre firmy dają wersję 3w1 , ale bardzo często ludzie narzekają własnie na dobór fotelika. Jedynie Peg Perego jest doskonale zsynchronizowany- mają własny system 3w1 i ich foteliki osiągają maxa punktacji bezpieczeństwa, no ale wówczas wybiera się ich system i nie podmienisz fotelika i bazy na inną firmę.
Na gondolę bym tak bardzo nie patrzyła. Pytanie czy spacerówa Ci pasuje? To jest najważniejsze.
 
Do góry