reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka oraz zakupy dla malucha i mamy

reklama
Wreszcie Ewa! :D super wózek :) bardzo fajnie się prezentuje :) :)
Teraz nic tylko odpoczywać i odliczać czas do narodzin Oskarka :) :) jak wyprawka cała już gotowa.
Teraz mogę skupić się konkretnie nad wybieraniem farb do nowego domu i nad szarosciami hahha :D
Teraz jak mogę chodzić to mam w planach podjechać zobaczyć meble - tak więc szykuje się wyprawka domowa :p
 
hehe Ty i te Twoje szarości :p obyś do czerwca coś wybrała :D przy okazji jak natrafisz na jakiś ciekawy odcień podziel się:D tylko nie szalej z tym chodzeniem :]
 
Spoko :) ogólnie szarości mam.wybrane do pokoiku Oskarka ale.jednak wole kupić próbki :) a szaleć nie będę z chodzeniem bo się boję no i jestem leniuszkiiem :p
 
Ewa bardzo ładny wozek, taki zgrabniasty :-)

a mnie dzis mąż zaskoczyl i wcześniej robotę skończył i zlozyl mi ze szwagrem komode dla niuni i moją nową szafe (jeszcze tylko szuflady czekają na skręcenie) :-) a po świętach jakos na początku kwietnia w ruch idzie łożeczko :-)

Achh juz z dnia na dzien coraz bliżej :-)
 

Załączniki

  • 1457803334468.jpg
    1457803334468.jpg
    38,4 KB · Wyświetleń: 120
Ja dzisiaj kupiłam wreszcie wózek ale póki co spacerówkę, na gondolę poluję używaną z ebay'a. Obawiałam sie kupna wózka z Polski to zamówiłam ze Stanów. Oby przyszedł ok:rolleyes2:
 
A my dzis zakupiliśmy kosz Mojżesza. Mąż musi przemalować na biało stelaż, bo ten jest w takim jasnym odcieniu drewna, wiec do niczego nie bedzie pasował. Kosz jest wiklinowy, na płozach, ma budkę i te wszystkie tekstylia też. No i skórzane szelki, wiec trwalsze niz te plecione.
 
Super, pokaż później fotkę.

Ja dzisiaj do męża: "no, wszystko mamy". A po chwili: "o kurde, kosz na pieluchy brudne jeszcze". A na ciuszki brudne będziecie miały osobny kosz? Bo ja chyba jakiś mały, albo taki siatkowy kupię. Wczoraj w końcu kanapa do pokoju dotarła. Trochę niestety zagracił się pokój, no ale nie będziemy jej nie potrzebnie rozkładać :)
 
reklama
Jutro wrzucę fotę, dzis juz wszystko wypralam i czekam az wyschnie. Ja będę miała kosz na brudne ciuszki. Albo biały wiklinowy w pokoju albo jakiś szmaciak schowany w pralni
 
Do góry