reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka oraz zakupy dla malucha i mamy

reklama
O to ja też muszę po ten kocyk pojechać. W niedzielę jadę na zakupy.


Kaylla ja mam do 18 kg leżaczek i Kuba mój korzystał z niego nawet jak miał z 2 latka ponad a lubi sobie w nim poleżeć pooglądać bajkę.
 
wg mnie te do 9kg starczają na zbyt krótko. Te do 18 są później fajnym fotelikiem do którego dziecko samo siada. Przynajmniej u mnie tak bylo.
Piękny ten modulowy ochraniacz...też o takim myślę ale nie umiem wybrać kolorów
 
A ja właśnie zrobiłam zakupy niezbędne do życia wręcz;
  • ochraniacz na przewijak - bez wzorków, jednokolorowy - w odcieniu szarości. U nas przewijak będzie w łazience i komoda na kosmetyki też, więc musiało mi pasować do płytek. :D
  • kocyk bawełniany - ręcznie tkany
  • pieluszka bambusowa
  • otulacz bambusowy
  • pieluszki muślinowe
Nadal nie mam prześcieradła do materaca w wózku i tak się kulam i kulam, kupuję to, co mi się podoba, a nie to, co rzeczywiście potrzebne. Zapominam, co chciałam kupić. Trudno. Nie będę walczyć z hormonami..
 
Hmmm ja.do wózka w sumie też nie mam.przescieradelka . Jak wózek mi dziś przyjedzie to Obszerny dokładne wymiary i może uszyje u krawcowej
 
Piękny ten modulowy ochraniacz...też o takim myślę ale nie umiem wybrać kolorów
Super sprawa bo te poduszeczki mogą później służyć jako zwykłe poduszki ozdobne. I są bardzo porządnie wykonane. Ja zamawiałam od wyprawkowy_pl na allegro i mają gotowe zestawy kolorów albo wybierasz każdą poduszkę osobno. Ja sama dobierałam bo żaden zestaw mi nie pasował. Jeszcze będzie pościel szara w groszki ale akurat się pierze więc nie ma na zdjęciu. Chociaż i tak zanim Laura tam wyląduje to pewnie minie z pół roku :p
 
reklama
Do góry