reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka oraz zakupy dla malucha i mamy

Pandziochy super :)
ja mam jeden minky dzis drugi dotrze w zebry to wam pokaze :) i jeszcze jeden caly minky dwukolorowy mam w planie zakupic. :) moze za wysoka temperatura zelazkq byla i dlatego kulki poznikaly?

hehe rozek tez zamawiam mam wybrany wzor pod posciel ale nie wiem czy go czasem nie zmienie :D trudne decyzje.
Ernescik bedzie milordem
 
reklama
Tak to u nas teraz wygląda, a dzisiaj prania i prasowania ciąg dalszy :-)
 

Załączniki

  • 1457692777895.jpg
    1457692777895.jpg
    46,7 KB · Wyświetleń: 111
  • 1457692785805.jpg
    1457692785805.jpg
    56 KB · Wyświetleń: 113
  • 1457692792975.jpg
    1457692792975.jpg
    61 KB · Wyświetleń: 115
Dziewczyny, a wracając jeszcze do tematu leżaczków. Wszystkie macie takie leżaczki do wagi 9 kg, czy któraś z was kupowała taki od 0 do 18 kg? Bo takie też są, oczywiście droższe, ale z drugiej strony na dłużej starczą i się zastanawiam.
 
Dziewczyny, a wracając jeszcze do tematu leżaczków. Wszystkie macie takie leżaczki do wagi 9 kg, czy któraś z was kupowała taki od 0 do 18 kg? Bo takie też są, oczywiście droższe, ale z drugiej strony na dłużej starczą i się zastanawiam.

Myślałam nad tym i w końcu kupiłam taki do 9kg bo podobno potem dzieci mają głęboko gdzieś takie leżaczki no ale jak bym miała duży budżet to może bym wzięła taki do 18kg :)

Ja wszystkie kołderki i poszewki mam z IKEI więc pod to rożka nie dało się dobrać, poza tym jak dziecko wsadzę pod taką pierzynkę to będzie miało pewnie z rok więc to sprawa na dużo później ;)
 
Itucha masz może kocyk taki z ikei szary ze slonikiem (on jest ręcznie dziergany) bo zastanawiam się nad nim . W sumie jak teraz mogę chodzić to się wybiorę do ikei i pomacam
 
reklama
Do góry