reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka oraz zakupy dla malucha i mamy

Ja musiałam zrobić reorganizację 53 m2 bo tyle rzeczy się nazbierało. w pokoju chłopaków 12 m2 jest teraz tyle miejsca a stoi szafa, regał, łóżko na antresoli z meblościanki i jeszcze jest miejsce na łóżeczko i mała komodę :). Nasz pokój też zyskał przestrzeni a mieliśmy tylko ściany malować. Jeszcze trochę bym pozmieniało ale to powoli, bo to zmiany dekoracyjne :).
 
reklama
My wcześniej mieliśmy kawalerkę i póki nie kupiliśmy kota to było ok, jak doszła kuweta, drapak i inne bajery to stwierdziliśmy, że czas się przeprowadzić ;) teraz mamy 4 pokoje i przestrzeni aż nadto więc teraz znów czekamy na te dzieci :D planowałam bliźniaki ale nie wyszło heh
 
W sumie najważniejsze że ma się dach nad głową :) a powoli zawsze się dojdzie do czegoś :) my te mieszkanie tez jakieś wielkie nie będziemy mieć bo niecałe 48m. Ale od czegoś trzeba zacząć.
Ewcia, jak to mówią: domek ciasny, ale własny. Będziesz sobie mogła wszystko po swojemu zaplanować i urządzić. Zawsze to dwa razy tyle co macie teraz.
 
My mieszkaliśmy najpierw z moimi rodzicami ale niestety nie dało się wytrzymać :D mój tata po chorobach jest strasznie upierdliwy i lubi się awanturować o byle co np. o to że użyło się noża do pomidorów do pokrojenia szynki, że coś nie jest na swoim miejscu itd. także 5msc po ślubie ogarnęliśmy mieszkanie może tak trochę na łapu capu bo pierwsze jakie oglądaliśmy na żywo i od razu stwierdziliśmy tak to jest to, ale cóż nasze pierwsze wybory najlepsze są :D i tak to sobie mieszkamy, a mamy 3 pokoje i niecałe 64m. w tym łazienka i wc do remontu ale na razie mamy inne priorytety :)

Ewa wózek dojechał? bo jestem baaaaardzo ciekawa! :D

a oto mój drugi minky :)
 

Załączniki

  • 20160311_184108.jpg
    20160311_184108.jpg
    548 KB · Wyświetleń: 94
Dziewczynki a powiedzcie mi czy przed pierwszym użyciem to należy prac tapicerke z wózka i z fotelika samochodowego? Czy nie ma takiej potrzeby.. bo że trzeba prać wszystkie kocyki i pościel z łóżeczka to zdaje sobie sprawe, ale nie wiem jak własnie z tym wózkiem i fotelikiem..
 
reklama
Do góry