reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka oraz zakupy dla malucha i mamy

Sylwia piękny jest !!! Ja też chcę ! Babcie chce poprosić żeby mi zrobiła - tylko zastanawiam się ile musze kupić metrów sznurka bawełniananego na taki dywanik około 80 cm okręgu. Czy np. nie będę podobna cena żeby kupić gotowy. A ten co wkleilas za ile jest ?
 
reklama
Co to za szary kolor na ścianie ??:p
Czego jak czego, ale tego pytania spodziewałam się od razu jak oglądałam zdjęcia. Myślę sobie: oho, pewnie Ewa będzie pytała...:D

Te dywany sznurkowe są proste do zrobienia. Jak macie chwilę, to można zamówić sobie grube szydełko i sznurek. Na YouTube jest mnóstwo filmików. Ja będę robiła sama taki dywan.
 
Ciekawe jak cenowo, też mi się podoba taka opcja :) tylko z niebieskim jeansowym

Kolorystyka, rozmiar i ksztalt do wyboru :)

Sylwia piękny jest !!! Ja też chcę ! Babcie chce poprosić żeby mi zrobiła - tylko zastanawiam się ile musze kupić metrów sznurka bawełniananego na taki dywanik około 80 cm okręgu. Czy np. nie będę podobna cena żeby kupić gotowy. A ten co wkleilas za ile jest ?

Ewcia ten co wrzucilam ma srednice 100cm cena 170zl plus wysylka.

Zobaczcie sobie na fb: Szydełkowe kreacje

Tez poprosze o filmik :) jak to nic skomplikowanego :) juz sama mialam cotton ballas robic zrobilam jedne i mi kordonka zabraklo schowalam moze nowe zrobie :)
 
Sylwiaal ja tez chciałam sie zabrać za cotton ballas ale mój zapał do takich robótek jest mega słaby... :D ale kto wie... Moze jak już bede miała problem z ruszaniem to sie wezmę :D
 
Ania ojj to nie wiem czy podolam :D

Basia z poczatku bardzo sie nakrecilam na to, tylko mialam zle balony bo takie normalne a lepsze sa na wode czulam sie jak male dziecko bawiac sie w tym kleju hehe nawet wyszlo tylko ze byly przeswity bo malo tego kordonka uzylam :( mysle ze moze znow sie skusze :D
 
reklama
Do góry