reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka oraz zakupy dla malucha i mamy

Wszystko zależy od pogody.
Dziecko i tak leży w foteliku -więc jest mu w pupę ciepło -fotelik ma specjalną wkładkę dla noworodków więc otula też głowę.
Jak przed wyjściem na zewnątrz zakryjesz fotelik kocykiem/pieluchą to temperatura pod nią będzie taka jak przy wyjściu z budynku.
Na kombinezon może być za ciepło chociaż pogoda u nas to zagadka.

A spacery -weźcie pod uwagę, że gondola chroni od wiatru itp a dodatkowo nagrzewa się budka -od czasu do czasu warto sprawdzić temp. w niej bo potrafi dochodzić do 50 st. na słońcu
 
reklama
Nie wiem czy któraś z Was się rejestrowała na stronie pampersa, ja po rejestracji dostałam kupon na 25zł do sklepu Agito na pieluchy premium care i właśnie dziś zamówiłam paczkę 120szt. (nr 3) za 78,55zł w tym przesyłka gratis :)
 
Nie znoszę karmi :) ja to piłam wodę na potęgę.

Wyjście ze szpitala: tak jak 13x13 pisała, zależy od pogody. Kocyk jakieś ubranko na wierzch. Trudno stwierdzić czy to będzie 15 stopni czy 20.

Jutro będę miała wózek. Ale nie wiem czy dam radę go rozłożyć i się nim nacieszyć, bo mamy malowanie. W końcu wybrałam kolor wycofywany ze sprzedaży, ale w dobrej cenie. No i baby design lupo comfort.
 
Gosia to gratuluje decyzji - kolejna rzecz odchaczona :) mi dzis przyszła pościel z Ferretti - piekna jest i prz3scieradla, falbanka i organizer także też sie coś dzueje.
Zdecydowalismy sie tez na kosz mojzesza z mamas&papas.
 
O jaaaa
Karmi i ciastka maślane
Jadłam na potęgę -byłam chora jak codziennie nie wciągnęłam paczki takich z lidla maślanych, sytych

Gosia -gratuluję wózka!!! Ja swojego nawet jeszcze nie widziałam ale darowanemu koniowi w zęby się nie zagląda :laugh2:

Mi za to zostało 1 pranie -białych ciuszków no i 1 pieluch -teściowa kupiła muślinowe, tetrowe, flanelowe -wszystkie z wzorkami i ozdobami.

Jakoś spokojna jestem o wszystko...

A no i babcia pytała jakie pieluchy już ma kupować ale kazałam jej się wstrzymać póki nie sprawdzimy czy nie będzie mała uczulona, żebym tu handlu nie robiła bo coś nie wypali:biggrin2:
 
reklama
Do góry