reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka oraz zakupy dla malucha i mamy

Basi, ja jestem lekko ograniczona w kwestii zagranicznych portali aukcyjnych. Tylko allegro nasze rodzime ogarniam :D
Ale ja myślałam, żeby stąd zamówić pampersy ze strony mall.pl Ale pomyśle jeszcze :)

To tak jak ja. Z zalando nigdy nie zamawiałam a co dopiero chińskie portale:)
 
reklama
A to ja z zalando zamawiałam już :D A te chińskie to już tym bardziej nie ogarniam. Gdzieś mam poradnik w zakładkach jak na alliexpres zamawiać, ale nie korzystałam póki co.
 
Ból brzuch mnie dzisiaj wystraszył. Nawet mocno mnie bolało. Wzięłam buscopan I jest ok. Zmotywowalo mnie to do wyprasowania koszul i szlafroczka do szpitala. Musze kupić torbe i trochę sobie naszykować, tak w razie czego.
 
Izunia, ja nie zamawiałam, ale wiem, że jak dostajesz maila z potwierdzeniem złożenia zamówienia to tam jeszcze jest jakiś link, którym powinnaś potwierdzić, że składasz to zamówienie.
 
Ja zamawialam w gemini i wszystko jak najbardziej ok .

Malutka na alliexpres moja koleżanka zamawia tylko tyle że czeka po miesiąc na paczkę ;)
 
Czy któraś z Was zamawiała podkłady na łóżko? Ja chcę zakupić i od połowy kwietnia kłaść na łóżko, żeby nie pobrudzić, ale nie za bardzo wiem jakie kupić.
Wiem, że Ania zamawiała na gemini, ale ich już nie ma :(
 
reklama
Mój też rozrysowany :) ale wejdzie w życie pod koniec maja (w nowym mieszkaniu) Ale zamówiłam właśnie zasłony i plakaty na ścianę :) w ikei jeszcze musze ranki dokupić .
Teraz szukam dekoracji.
Dziewczyny znacie jakieś fajne strony z dekoracjami drewnianymi ? Typu jakieś gwiazdki koniki bujne itp

Plakaty mam upatrzone, jednak muszę najpierw powstawiać mebelki do pokoiku :D bo jeszcze nie wiem jak w rzeczywistości będzie wyglądało ustawienie wszystkich mebli. :) i wtedy będzie aranżacja ścian. Na razie zaczęłam przygotowywać organizery do szuflad które kiedyś Malutka pokazała :) wątpię by długo wytrzymały no ale na sam początek i dla własnej satysfakcji będą :D

Szkoda, że u nas nie ma pirmark'u tam mają ładne dekoracje, napisy love, home i inne i takie piękne drewniane serduszka :) wykupiłabym wszystkie :D

A ja zamówiłam rożek w końcu. O, taki:
- jaaaaaaki uroczy! :)
 
Do góry