reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka oraz zakupy dla malucha i mamy

ja kupię dwa staniki bo później niewiadomo jak z rozmiarem. Mojej siostrze cyce bardzo urosły przy karmieniu i 3 razy rozmiar zmieniała. Kurczę miałam bieliznę do karmienia z jakiejś firmy na a... A teraz nie mogę sobie nazwy przypomnieć
 
reklama
Moje tez urosły o kilka rozmiarów, a pokarmu miałam tyle, ze pół armii mogłabym wyjaśnić ;)

A znalazlyscie jakieś ładne koszule do karmienia? Mnie denerwowały te z rozpieciami po bojach, wiec teraz chce tylko z guzikami po środku. Tylko wszędzie są tylko takie z dziecięcymi aplikacjami.
 
Boliwia ja mam koszule z Italian Fashion.

Mi piersi urosły o jeden rozmiar a też miałam dużo pokarmu.
Ale rzeczywiście nie ma co kupować za dużo na raz bo u każdej może być inaczej.
 
Polecam kupić koszule np. w Auchanie za 15zl, rozciąć, wykończyć i doszyć guziki, jak ktoś ma maszynę, zamiast wydawać po 80zl za koszule z guzikami.
 
Ja zamowilam koszule na allegro i sa okropne :dry: Malo, ze nie lubie koszul nocnych, to te pomimo, ze zamowilam S to sa mega wielkie i czuje sie w nich jak babcinka ;P No, ale jakos przeboleje :)

Ze staniczkami tez sie jeszcze wstrzymuje.
Pewnie zakupie do szpitala jakies najzwyklejsze, bawelniane, a pozniej rozejrze sie za jakimis lepszymi, usztywnianymi.
Jak karmilam synka to mialam niezly biuscil:D takie ladne, ubite, na plazy to robily wrazenie haha :) a pozniej z czasem pozostaly takie oklapniete.. takie uroki.

Ewa zajrzy na fejsie na Zuzu Destign - maja sliczne rzecze i fajne literki :)
 
Ja zamowilam koszule na allegro i sa okropne :dry: Malo, ze nie lubie koszul nocnych, to te pomimo, ze zamowilam S to sa mega wielkie i czuje sie w nich jak babcinka ;P No, ale jakos przeboleje :)

Ze staniczkami tez sie jeszcze wstrzymuje.
Pewnie zakupie do szpitala jakies najzwyklejsze, bawelniane, a pozniej rozejrze sie za jakimis lepszymi, usztywnianymi.
Jak karmilam synka to mialam niezly biuscil:D takie ladne, ubite, na plazy to robily wrazenie haha :) a pozniej z czasem pozostaly takie oklapniete.. takie uroki.

Ewa zajrzy na fejsie na Zuzu Destign - maja sliczne rzecze i fajne literki :)

A od kogo kupiłaś tak z ciekawości?

Ja zamówiłam wczoraj w promocji z TXM (czyli KIK) - Ala_25 je polecała, do weekendu powinny dojechać do sklepu to zobaczymy co z tego będzie :D
 
Ewelina, moje tez niestety później oklaply ;) mój mąż nie może przeżyć, że teraz takie urodziwe, a tu nakaz życia w celibacie ;)

Ja juz tez bym chciała wszystko skompletować, ale z tymi rozmiarami staników i koszuli jeszcze różnie może być.

Jeszcze za becikiem się rozglądam. Przy córce mieliśmy taki cienki, który cały się wyginal i jeszcze gorzej się trzymało dziecko jak bez. Teraz bym chciała coś sztywniejszego, ale niezbyt grubego, bo zapewne ciepło będzie.
 
reklama
Co do koszul to właśnie też wczoraj domówiłam sobie taką: Link do: Koszula nocna bawełniana - XKN0116, bielizna damska - txm24.pl bo z tej firmy już mam jedną tylko pomarańczową w kwiatki za całe 25zł i prezentuje się nieźle :) Jak macie u siebie TXM to polecam się przejść do sklepu i pooglądać bo w moim było więcej wzorów niż na stronie, różne kolory i w kropki i w kwiatki, do tego można było sobie szlafroczek dobrać chyba też za 35zł.
 
Do góry