reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka - Lista potrzebnych rzeczy

ja przy ulewajacym dziecku jak bym miala 5 sztuk ubranek to bym pralke puszczala codziennie ... fajnie jak cieple lato bedzie ale w zimie ?? kosmos
 
reklama
Ja dla Hani miałam na początek po 7szt, bo tak mówił internet. Po miesiącu miałam tak dosyć prania co 2-3 dni, że nie obyło się bez wizyty w smyku...
Dodam, że małej nigdy się nie ulewało, ale do 4 miesiąca kupa była co 2-3h, często w trakcie zmiany pieluchy.... szło oczywiście wszędzie, na ciuszki też ;)
 
Wczoraj ogladałam jakiś program na Tvn styl i najtańsza wyprawka dla dziecka kosztuje 1550 zł z wózkiem. Powinno sie miec ubranek bieliny po 5 sztuk na poczatek wystarczy.

Ja nie kupuje wiecej niz mam w spadku, a jak czegos zabraknie to sie dokupi ;-) tylko niedrapki musze kupic ;-)
 
ja tak ma na liście, pomaga mi bardziej w kompletowaniu akcesoriów, kosmetyków itp.:-D ale sama uszykowanych mam więcej sztuk ubranek, bo dostałam wszystkiego sporo i sama też dokupuję, zdaję sobie sprawę, że 5sztuk to minimum, wiem ile Dzidziulek może w ciągu dnia poplamić, mieszkałam z siostrą i jej dwójką Dzieciaczków przez bardzo długi czas, więc jestem przygotowana, a jak i tak będzie za mało czegoś to zawsze mogę iść i dokupić, tym bardziej teraz, gdy wypatrzyłam taki fajny lumpeks i ciuszki kosztują ok 2zł z są jak nowe :-)
 
Moja jak sie urodzila pazury miala długie włosy czorne, a brwi zero. Niedrapki lub male skarpetki jej ubieraliśmy co było pod ręką.Wiecznie mokre i obslinione były
 
Mea kochana dzieki za propozycje widzialam niedrapki za 6zl, kupie pare i tyle, szkoda przesylac bo przesylka przewyzszy koszt ich zakupu :D

Dziewczyny krem sudocrem w kaufie za 24,99zl ;-) ja chyba na poczatek kupie tylko linomag, moze uda sie uniknac odparzen, zreszta mozna make kartoflana zasypac, naturalnie bedzie chociaz ;-)
 
reklama
ja niedrapek nie używałam, uważam że są zbędne

ciuszków miałam więcej bo Tymek ulewał więc z praniem bym nie wyrobiła i tak pralka szła codziennie ale w listopadzie wszystko suszyłam w domu więc to dodatkowe utrudnienie było
 
Do góry