reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wyprawka lipcówek

Ok, to się wytłumaczę ;) Butelka jest z tego samego powodu, z jakiego umieściłam laktator, czyli na wszelki wypadek, gdybym się z bobasem nie zgrała piersią. Nie wiem czy będę używać smoczka, ale chyba chciałabym mieć jeden w zanadrzu, tak dla mojego spokoju. Patyczki i szczotkę wywalam :)
Ja butelki i laktator będę miała bo się na karmienie cyckiem nie nastawiam. Będę odciągac
 
reklama
Natomiast dodalabym lanoline do sutków, zamiast bepanthenu linomag, bo jest skuteczniejszy. Nie używam też kosmetyków ziaji, bo mają słaby sklad, za to używam hippa, do całego ciała i włosów, niczym nie smaruję. Do nosa jakoś spray z wodą morską, sporo gazików, bo na początku się przydają. Staniki do karmienia, podkłady do przewijania i poporodowe
 
O.nasia dziecko tyle pieluch produkuje,że nie wyrobisz na wkłady potem. Fajne są paklanki- pachnące woreczki na pieluchy. Ja używam ich poza domem. Tak to kosz i tak jest codziennie wynoszony, więc w sumie nie mam potrzeby.
Te moje zmiany są mega subiektywne oczywiście:) ale czasem ta listę warto okroić bo człowiek kupuje jak głupi bez opamiętania, a potem się okazuje,że to leży nieużywane
 
O.nasia dziecko tyle pieluch produkuje,że nie wyrobisz na wkłady potem. Fajne są paklanki- pachnące woreczki na pieluchy. Ja używam ich poza domem. Tak to koszt i tak jest codziennie wynoszony, więc w sumie nie mam potrzeby.

Baaardzo dokładnie przejrzałam internet i znalazałam ten jeden konkretny kosz. Na YT jest filmik, jak kobitka wkłada do niego zwykłe torby na śmieci z uchem, zamiast oryginalnych wkładów i działa jak trzeba. Dla zainteresowanych podam źródła, ale nie chcę robić reklamy :D
 
O.nasia dziecko tyle pieluch produkuje,że nie wyrobisz na wkłady potem. Fajne są paklanki- pachnące woreczki na pieluchy. Ja używam ich poza domem. Tak to kosz i tak jest codziennie wynoszony, więc w sumie nie mam potrzeby.
Te moje zmiany są mega subiektywne oczywiście:) ale czasem ta listę warto okroić bo człowiek kupuje jak głupi bez opamiętania, a potem się okazuje,że to leży nieużywane
Ja mam ten kosz i jakoś drogie te wkłady nie są. Niecałe 10 funtow za 3 wkłady. Jak dla mnie przy kotach które do śmietnika właza co chwilę to jest dobra inwestycja
 
Dla mnie 20zl za jeden wkład to bardzo dużo. Ile tam wchodzi pieluch? Bo moje dzieci kilkanaście pieluch dziennie brudziły na początku
 
Ennis a wiesz, ze przy każdym otwarciu takiego dajmy na to angelcare ten smród i tak się wydostaje? Pikuś przy mlecznych kupkach, ale jak ktoś ma dzieci to wie, co się dzieje przy rozszerzaniu diety;)
Ja nie neguję wyboru, dla mnie to po prostu zbędny gadżet:) szkoda byloby mi pieniędzy, bo za to wolałabym kupić coś innego.
 
Anglecare chyba inaczej trochę działa. U każdym razie dużo za niego nie dałam no była wyprzedaż ;) mi to nawet o smród nie chodzi tylko żeby mi koty tego nie rozszarpaly i żebym w nocy nie musiała zapychac na dwór do śmietnika. Bo jak zostawię "na wierzchu" to się dobiorą.
 
reklama
Ennis a jaki kupiłaś? One wcale nie są drogie same w sobie, tylko potem wklady sporo kosztują. No przynajmniej w Polsce.
 
Do góry