reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wyprawka lipcówek

Ja mam Tommee tippee sangenic tech. Za całe 5 funtów [emoji23] wkłady akurat tutaj nie są jakoś strasznie drogie (przynajmniej dla mnie) bo za 3 coś koło 10 funtow a na Amazonie jeszcze taniej.
 
reklama
w wolnej chwili podasz szczegóły laktatora z tomee tippee? model albo fotke? chociaż myślę nad medela ale zobaczę jak to wychodzi cenowo :) laktator biorę ze sobą od razu do szpitala bo jestem bardzo mleczna i nawał to będzie tylko początek trudności. Najlepiej by było wziąć do szpitala od razu główkę kapusty i młotek :D

Ja z tego wszystkiego zapomnialam zabrac laktatora i po porodzie w 2 dobie musial mi przywiezc o 22 do szpitala
 
Ja mam lidla prawie za płotem, więc często kupuję, są w porządku, kiedyś były jeszcze lepsze,ale nie narzekam.
 
Ok, to się wytłumaczę ;) Butelka jest z tego samego powodu, z jakiego umieściłam laktator, czyli na wszelki wypadek, gdybym się z bobasem nie zgrała piersią. Nie wiem czy będę używać smoczka, ale chyba chciałabym mieć jeden w zanadrzu, tak dla mojego spokoju. Patyczki i szczotkę wywalam :)
A i kosz! Kosz musi być taki nieśmierdzący, bo mamy małe mieszkanie i dzidzia będzie spała tam gdzie śpimy i przesiadujemy na codzień.
Nigdy nie wiadomo co się stanie więc dla mnie butelka i smoczek musi być bo niestety na szybkiego na wsi kupic to się nie da :D - szczoteczka do wlosów dla maluszka u mnie sie przydala i to bardzo :)
 
O.nasia dziecko tyle pieluch produkuje,że nie wyrobisz na wkłady potem. Fajne są paklanki- pachnące woreczki na pieluchy. Ja używam ich poza domem. Tak to kosz i tak jest codziennie wynoszony, więc w sumie nie mam potrzeby.
Te moje zmiany są mega subiektywne oczywiście:) ale czasem ta listę warto okroić bo człowiek kupuje jak głupi bez opamiętania, a potem się okazuje,że to leży nieużywane
paklanki sa świetne popieram :D
 
Kupowalyscie kiedyś ubranka w Lidlu? Od dzisiaj są bodziaki i bluzy
Ja w lidlu bylam tylko raz ale wiele osób chwali sobie ubrania z tego supermarketu. Z kolei ja bardzo lubie te z tesco - przynajmniej kilka lat temu były bardzo fajne gatunkowo teraz niestety nie wiem bo od prawie 3 lat nie kupuje ubrań dzieciom :). Mysle jednak że jakies bodziaki i pajacyki sprobuje starym sposobem własnie z tesco zakupić....
 
Z Tesco są fajne, ale cen nie mają takich dobrych. Za 5zl tam body nie kupisz a w Lidlu tak;)
EE no co ty! Tzn teraz to nie wiem ale w tesco trzeba sledzić promocje - te w 5 pakach czasem wychodziły mi po 3zł (no fakt kilka lat temu) :) a i co m-c mialam bon promocyjny na 20 zł jak kupowalam więc tym bardziej mi sie oplacało :) - no teraz to tam nie wiem :D

Lidla niestety nie lubię ;/ dlatego byłam tam tylko raz bo musialam :)
 
reklama
To ja nigdy takiej promocji nie widziałam w Tesco. U nas 5paki najtaniej bywają za 35zl i to najmniej chodliwe rozmiary. Ale warto polować, bo jakość mają dobrą. Ja bardzo lubię ich majtki i chłopakom kupuje wielopaki po promkach. Ale Lidl fajnie wypada, nigdy mi się ubrania od nich nie porozciagaly, czy zmechacily (z biedronki natomiast nagminnie). W Tesco też kupuje kurtki zimowe jak robią wyprzedaż- ale to już opcja dla dzieci które wolniej rosną;) w tamtym roku upolowałam zimowa kurtkę za 35 zł dla Adama
 
Do góry