reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wyprawka lipcówek

A jak się robi taki sztuczny śnieg?? Moja jest jeszcze dość mloda ale może wspólnie ze mną coś by się nam udało.
Są różne techniki. Najprostszą jest rozcięcie kilku pieluszek i wysypanie z nich tych białych kulek do miski. Dolewasz trochę wody i już masz masę do zabawy. Można z niej lepić różne rzeczy, malować ją farbkami. Jak zaschcnie to powstają "rzeźby". Potem zawsze można namoczyć jeszcze raz :)
 
reklama
Dziewczyny a czy ktoras z Was miala ubranka z firmy George? Ostatnio znalazlam fajne wielopaki na olx z przystepna cena ale nie wiem jak one sie maja jakosciowo?
 
Jeżeli macie pod nosem Aldi Nord to polecam Wam projektor obrotowy. Ma być jutro w polskich filiach. Projektorów jest dużo wszelakich na rynku ale niestety mało który jest obrotowy i dzieci szybko się nimi nudzą. Ten ma 4 opcje kolorystyczne świateł (cztery warianty kolorystyczne, z obrotami, bez, włączyć, wyłączyć), kilka melodyjek (można je włączyć, wyłączyć, przełączyć, ściszyć, podkręcić), dźwięków natury (szum wody, szum fal, cykady), wejście na kartę SD. Jeśli planujecie taki zakup to jest to rzadka okazja. W tym tygodniu w aldiku są też inne akcesoria dziecięce.

Link do: Gazetka od poniedziałku 11.02
 
Jeżeli macie pod nosem Aldi Nord to polecam Wam projektor obrotowy. Ma być jutro w polskich filiach. Projektorów jest dużo wszelakich na rynku ale niestety mało który jest obrotowy i dzieci szybko się nimi nudzą. Ten ma 4 opcje kolorystyczne świateł (cztery warianty kolorystyczne, z obrotami, bez, włączyć, wyłączyć), kilka melodyjek (można je włączyć, wyłączyć, przełączyć, ściszyć, podkręcić), dźwięków natury (szum wody, szum fal, cykady), wejście na kartę SD. Jeśli planujecie taki zakup to jest to rzadka okazja. W tym tygodniu w aldiku są też inne akcesoria dziecięce.

Link do: Gazetka od poniedziałku 11.02
Kurde fajny. Ale nie man teraz kasy... Buuuu
 
Moje łowy z lumpseksu całość za niecałe 10 zł [emoji4]
20190215_181610.jpeg
20190215_181529.jpeg
20190215_181438.jpeg
 
Zaczęłam robić listę co mi potrzebne. I nasunęło mi się pytanie: "co uważacie za bubel, porażkę, rzecz która absolutnie się u Was nie sprawdziła mimo zachwaleń w necie?".
 
reklama
Zaczęłam robić listę co mi potrzebne. I nasunęło mi się pytanie: "co uważacie za bubel, porażkę, rzecz która absolutnie się u Was nie sprawdziła mimo zachwaleń w necie?".

Świetne pytanie! Nie mogę się doczekać odpowiedzi, żeby z listy trochę rzeczy poskreślać:)))))
 
Do góry