reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka i inne zakupy dla naszych Maluszków

Ines to czekamy na foteczki pokoju Mariczki ;)
Ja tak jak Gufi przymierzam się do malowania, ale jak pomyślę o wynoszeniu rzeczy z pokoju, o malowaniu, sprzątaniu, a na dodatek ten upał to mnie aż otrzepuje, brr.
 
reklama
Ja też dopiero jestem na etapie zbierania. Nie dawno dostałam od siostry dużo maleńkich ciuszków ale niewiem czy na naszego Skarba będą dobre. Siostra miała malutkiego dzidziusia jej córeczka ważyła niespełna 2,5 kg, a po moim brzuszku widać ze nasze będzie o wiele większe ;)
A po za tym kupiliśmy dla naszego Maleństwa śliczny rożek w żólte żyrafki i do tego pościel w tym samym odcieniu + przescieradełko. Poprostu słodkie :) Gorąco polecam sklep internetowy kolorowe sny.pl tam pościel jest najteńsza na rynku i przesyłka szybka, paczka doszła w 2 dni ;)
 
A ja ostatnio kupilam skarpeteczki dla Dawidka a dzisiaj kocyk niebieski w aniolki :)

Dzisiaj bylam tez w jednym sklepie i tam bede kupowac caly komplecik do spania do lozeczka ... kosztuje 80 zł w sklad wchodzi obicie do lozeczka, poduszka, koldra , poszewki i przescieradlo :) .. uwazam ze to nie drogo a jakosciowo jak najbardziej mi odpowiada :) ... komplet poszewek kosztuje 35 zł ... rozniste wzory i kolory :) ... materac kokosowo- gryczany tez 80 zł ... a jak bede kupowac "hurtowo" to jeszcze jakies promocje bedą ;)
 
i nie kupujcie lepiej takich baldachimow nad lozeczko, bo to sie strasznie kurzy, a tak naprawde nic chyba nie daje. tak nam mowila polozna w szkole
 
Gufi tak się śmiesznie złozyło, że allegrowicz którego polecasz to jednocześnie firma na którą namiary podała gosiaczek ryki ( http://www.kolorowesny.pl/dane.php?dane=firma ) ;D ;) Dzięki dziewczyny, bo faktycznie pościel wygląda na dobrą, no a cena też zachęcająca, zważywszy że co najmniej 2 komplety trzeba kupić ::)
 
rzeczywiscie!!! i ceny sa tansze niz na allegro :) ja juz wybralam ten komplet zotly w kotki - wlasciwie moja mama stwierdzila, ze jest najlepszy, bo podobno niemowleta musza miec jaskarawe barwy i wyrazne ksztalty ::)
 
Ta firma jest naprwdę w porządku Szybka dostawa i bardzo dobry jakościowo towar ;) Ja wybrałam pościel 3-częsciową kremową w żółte żyrafki poprostu super!!! Polecam !
 
reklama
Do góry