reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka i inne cuda dla nas i maluszków :)

no to akurat...na wczesną wiosnę jak znalazł - akurat do spacerówki będziemy się przesiadać....
 
reklama
monia - ja mysle że do spacerówki pewie przesadze juz w styczniu i na pewno bede kupowała porządny ocieplany śpiworek z polarkiem, mniej więcej w stylu który wrzuciłaś
 
ja mam dwa spiwory jeden do gondoli na zime a drugi do spacerowki po synku..
dobrze ze mam do gondoli dzieki temu nie bede musiala grubo malej ubierac zeby mi sie np nie zgrzala jak bede na zakupach czy jak pojde po mlodego do przedszkola...wlasnie wkurza mnie to ze u mnie w przedszkolu nie mozna wjechac wozkiem do srodka no z takim malenstwem to problem ale coz...kumpela sciagala gondole i tak nosila ja.
 
Marzenka - a jak ty masz śpiworek do gondoli to w co ubierasz dziecko wkładając go do tego śpiworka? ... Mati był ze stycznia wiec urodził sie centralnie akurat jak była niezła śnieżyca. Ubierałam go w bodziaka, na to pajac welutowy i od razu w kombinezon. Taki z rękami i nogami. Wsadzałam do gondoli, przykryty kocykiem i pokrowcem i już.

... właśnie nie mam pomysłu jak bede zaprowadzała Matiego do przedszkola bo tez sie u nas wózkiem nie wjeżdża. Może kupie chustę i bede wkładała dziecko w kombinezonie do chusty :-D ... kurcze nie mam pomysłu.

e-de - niezłe :-p



czy możecie mi polecić jakiś sprawdzony termometr elektroniczny który pokazuje dobrą temperature a nie zawsze inną ?
 
Ostatnia edycja:
no u nas w przedszkolu tez nie mozna wózkiem wjechać... ale ja będę albo brała na ręce i odprowadzala mlodego i już. Filip sam się ubiera i rozbiera więc nie ma problemu, albo jak będę autam jechała to w foteliku będę brała...
 
ja zamierzam robic tak jak bedzie spac to wezme w tym spiworku i juz a jak nie bedzie spac to na raczki na ta chwile.mlody tez sie sam ubiera wiec nie bedzie problemu ale samo to ze nie mozna troche wkurzajace;-)
lori bede robic tak ze ubiore normalnie tak jak w domu jak np zaloze rajtuzki to na to jakies spodenki skarpetusie i na gore bodziaki z dlugim jakas bluze i do spiworka mysle ze nie bedzie za goraco,tak ze jak bede w sklepie odepne tylko spiwor i nie bedzie jej goraco...znowu kolezanka majac takie male dziecko nie odkrywala ze spiworka jak szla po mloda a mala ryczala po chwili.....ja niewiem jak pierwsze co gdzie nie wejde od razu odkrywalam mlodego.i przeciez na to jeszcze pokrowiec od wozka wiec mysle ze bedzie ok...ale wszystko wyjdzie wpraniu
lori ja mysle ze za duzo zachodu bedzie z husta jak bedziesz szla po mlodego..jak sie sam ubiera to co za problem wziac na raczki na chwile..
u mnie jeszcze opcja bedzie taka ze kumpela pojdzie po swoja i jak wroci to mi popilnuje przed przedszkolem i wtedy ja skocze....
 
Lori ja mam taki Microlife NC100 Termometr Bezdotykowy NC 100 SUPER (3218906951) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. i działa bez zarzutu już 3 rok.

Co do śpiworka, to ja nie planuję...przy Szymku nie miałam, przykrywałam go kocykiem i miałam ten pokrowiec do gondoli, a mam jakieś odczucie że te śpiworki to strasznie ruchy krępują.

A co to za powód dla którego nie można wjechać wózkiem do przedszkola ? Bo ja tego nie rozumiem.

e-de śmieszna ta gąsienica :-D
 
reklama
no u mnie nie mozna wjechać wózkiem dlatego że przedszkole jest w starym zameczku, na piętrze, jest wejście i od razu tak jakby klatka schodowa. więc no nie da rady...
 
Do góry